"Nasz nowy dom" sezon 14. odcinek 15. Ekipa programu wyremontowała mieszkanie trzypokoleniowej rodziny z Elbląga. Zobacz zdjęcia!

W 15. odcinku 14. sezonu programu "Nasz nowy dom" ekipa odwiedziła Elbląg, gdzie mieszka pani Marta z rodziną. Kobieta po śmierci mamy zachorowała na depresję. Szukała ukojenia w jedzeniu i popadła w ciężką otyłość. Katarzyna Dowbor odmieniła jej mieszkanie.

Multimedia

"Nasz nowy dom" sezon 14. w środy i czwartki o godz. 20:05 w Polsacie - sprawdź program tv

Pani Marta walczy o siebie, jest po operacji zmniejszenia żołądka i schudła już 37 kilogramów. Chce być zdrowa dla swoich dzieci – Emilki (11 lat) i Hani (4 lata). W walce wspierają ją mąż Łukasz i wspaniała teściowa, Bożena. Ich mieszkanie było w tragicznym stanie. Instalacja elektryczna była w strasznym stanie i zagrażała bezpieczeństwu rodziny.

Spektakularna metamorfoza domu rodziny pani Bernadetty! Rafał Maserak porwał bohaterów do tańca!Zobacz więcej

Ściany pokoju, w którym mieszkały dzieci, pokrywał grzyb. W łazience znajdował się gazowy piecyk, przez który pan Łukasz uległ zaczadzeniu i trafił do szpitala. Dziewczynki nie miały swojego miejsca do zabawy. Katarzyna Dowbor nie kryła przerażenia:

Pani Marto, wiem, że jest pani ciężko, przeszła pani bardzo wiele w życiu. Wasza rodzina uśmiecha się, ale z drugiej strony też wiem, że cierpicie. Nie powinno tak być, że pani w tej swojej całej sytuacji, tak naprawdę nie ma się gdzie schować, a czasami człowiek ma taką potrzebę. Pani nie ma takiego miejsca. Dzieci nie powinny wychowywać się w grzybie.

Dla architekta Wojtka Strzelczyka rozlokowanie trzypokoleniowej rodziny na tak niewielkiej przestrzeni było ogromnym wyzwaniem. Zobacz efekty pracy niezawodnej ekipy programu "Nasz nowy dom"!

Katarzyna Dowbor chce wrócić na plan programu mimo pandemii. Czy to bezpieczne?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×