"Nasz nowy dom" sezon 14. odcinek 21. Babcia opiekująca się wnukami potrzebuje pomocy! Ekipa Katarzyny Dowbor przyjeżdża do Sowiej Woli

W 21. odcinku 14. sezonu "Naszego nowego domu" ekipa Katarzyny Dowbor odwiedzi Sowią Wolę, gdzie pani Barbara zajmująca się trojgiem wnucząt potrzebuje pomocy.

Multimedia

"Nasz nowy dom" sezon 14. w środy i czwartki o godz. 20:05 w Polsacie - sprawdź program tv

W dzisiejszym odcinku ekipa programu odwiedzi Sowią Wolę. To niewielka miejscowość na skraju Puszczy Kampinoskiej. W domu powstałym z części budynku gospodarczego mieszka tu rodzeństwo: Klaudia i jej bracia bliźniacy - Dawid i Wiktor. Opiekuje się nimi babcia, pani Barbara. Nastolatkowie są pod opieką babci, odkąd kilka miesięcy temu zmarła ich mama. Odeszła zaledwie miesiąc po tym, jak dowiedziała się, że choruje na glejaka.

Pani Aneta samotnie wychowuje troje dzieci. Jak odmieniło się jej mieszkanie?Zobacz więcej

Pani Barbara po śmierci córki przeprowadziła się do jej domu, aby zaopiekować się dorastającymi wnukami. Dzieciaki z pomocą babci starają się uporać z tragedią. Klaudia pilnie się uczy, aby zdać maturę i studiować. Chłopców fascynuje piłka nożna, której poświęcają każdą wolną chwilę. Ich dom nie jest jednak przyjaznym miejscem do rozwoju. Pomieszczenia ogrzewa nieszczelna koza, zimą trzeba spać pod kilkoma kołdrami. Nie ma łazienki, toaleta jest na zewnątrz - w pomieszczeniu gospodarczym. W domu panuje wilgoć, a na ścianach jest grzyb. Klaudia śpi w przechodnim pokoju. Dach budynku pokrywa zniszczony, śmiertelnie niebezpieczny eternit.

Nie tak powinien wyglądać dom pani Barbary i trójki dorastających wnuków! Z pomocą przychodzi ekipa programu „Nasz Nowy Dom” – architekt Maciej Pertkiewicz oraz Wiesiek Nowobilski wraz z brygadą do zadań specjalnych. Wspólnymi siłami postarają się odmienić los rodziny z Sowiej Woli.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Ola (gość)

  Rakotwórczy eternit i brak korytarzu porażka

  15.05.2020 09:36
 • gość (gość)

  Gdzie jest dziadek...

  14.05.2020 15:28
 • Jaro (gość)

  Gdzie jest dziadek...

  14.05.2020 15:24
 • Podatnik (gość)

  A babcia ,gdzie mieszkała, przed przeprowadzką?

  14.05.2020 14:45
 • Xata (gość)

  Uwaam że mogliby chociażby zmienic dachu na yej driviej czesci somu zostawili chorobotworcy eternit no i nie zarobili przedpokoju chociaż miejsce bylo

  14.05.2020 14:20
 • Dana (gość)

  Wszyscy potrafią krytykować. Na pewno fundusze przekroczyły by inny projekt . Mieli cała oborę przeznaczyć na dom aby były salony ?

  14.05.2020 11:41
 • Asia (gość)

  Bardzo spodobała mi się tapeta w pokoju tej dziewczyny, Klaudii. Czy ktoś się orientuje, gdzie taką dostanę?

  14.05.2020 10:41
 • Monika (gość)

  Wspaniały program, pomagają ludziom... Ale w tym odcinku dali ciała. Mając tyle miejsca do zagospodarowania z kuchni zrobili przedsionek...

  14.05.2020 10:32

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×