"Nasz nowy dom" sezon 14. odcinek 6. Niesamowita metamorfoza domu rodziny pogrążonej w żałobie! Zobacz zdjęcia przed i po!

Rodzina pana Zbigniewa przeżywa żałobę. Żona bohatera programu "Nasz nowy dom" zmarła kilka miesięcy temu, teraz z pomocą przyjechała ekipa Katarzyny Dowbor. Jak zmienił się dom we wsi Iły nad rzeką Liwiec?

Multimedia

"Nasz nowy dom" sezon 14. w środy i czwartki o godz. 20:05 w Polsacie - sprawdź program tv

W czwartkowym odcinku "Naszego nowego domu" Katarzyna Dowbor odwiedziła wieś Iły nad rzeką Liwiec. To właśnie tam mieszka pan Zbigniew z dziećmi - siedemnastoletnią Pauliną i szesnastoletnim Kacprem. Wszyscy opiekują się też babcią – Panią Barbarą. Żona pana Zbyszka zmarła kilka miesięcy temu po długiej chorobie, pozostawiając rodzinę pogrążoną w smutku.

Ekipa Katarzyny Dowbor w Woli Uchańskiej i wsi Iły nad rzeką Liwiec. Komu tym razem pomoże?Zobacz więcej

Wszyscy starają się wspierać i wspólnie rozpocząć dalsze życie. W trakcie dwuletniej walki o życie żony pan Zbigniew nie mógł pracować. Rodziny nie było stać na remont, a żyli w katastrofalnych warunkach. W ograniczonej przestrzeni domu nikt nie miał prywatności – Paulina spała w kuchni, pan Zbyszek z synem. W domu nie było łazienki, schorowana pani Barbara miała do dyspozycji jedno słabo ogrzewane pomieszczenie. Za toaletę służył wychodek znajdujący się na podwórku. Rodzina myła się w miskach, a źródłem ciepła były stare piece, które nie ogrzewały wszystkich pokoi. Przeciekający dach, rozpadająca się podłoga i stara instalacja elektryczna stanowiły codzienne zagrożenie dla życia rodziny.

Ekipa programu zrobiła wszystko, by zatrzeć złe wspomnienia i stworzyć tej rodzinie warunki, o jakich marzą. Tym razem metamorfozą domu zajęli się Martyna Kupczyk oraz Wiesiek Nowobilski z ekipą. Zobaczcie efekty!

Jedna z najtrudniejszych metamorfoz w historii programu! Jak zmienił się dom pani Lucyny z Woli Uchańskiej?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×