"Nasz nowy dom. Świąteczne wydanie". Katarzyna Dowbor u rodzin, których życie odmieniło się dzięki programowi. Co słychać u bohaterów? [ZDJĘCIA]

Jak co roku ekipa programu "Nasz nowy dom" wyrusza w przedświąteczną podróż. Katarzyna Dowbor odwiedzi rodziny, których życie odmieniło się dzięki programowi. Sprawdź, jak sobie radzą bohaterowie i jakie niespodzianki czekają ich w świątecznym wydaniu programu!

Multimedia

"Nasz nowy dom" świąteczny odcinek w niedzielę, 23.12.2018 o godzinie 17:35 w Polsacie! - sprawdź program tv

Katarzyna Dowbor wraz z Martyną Kupczyk i Maćkiem Pertkiewiczem z programu "Nasz nowy dom" odwiedzą rodziny, których życie odmieniło się dzięki programowi. Sprawdzą, jak się mieszka w wyremontowanych domach, jak te zmiany wpłynęły na los bohaterów wybranych odcinków.

Polsat zaprasza na dyskotekę roku! Kto wystąpi podczas sylwestrowej nocy na Stadionie Śląskim? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Ekipa odwiedzi miejscowości: Kaliga, Niedziałowice Drugie, Wąwolnica, Antonin i Wólka Iłówiecka. Nie zabraknie oczywiście choinki, prezentów oraz Św. Mikołaja, w którego rolę wcieli się niezawodny kierownik budowy, Artur Witkowski. Katarzyna Dowbor poprosiła też szefa drugiej ekipy, Wieśka Nowobilskiego, o przygotowanie wyjątkowej niespodzianki dla widzów. W finale odcinka kolędę zagra i zaśpiewa orkiestra góralska z rodzinnej miejscowości Wiesława.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×