"Nasz nowy dom15" odcinek 1. Ekipa Katarzyny Dowbor odmieniła góralski dom rodziny z Gałkowic Górnych. Zobacz efekty!

Po wakacyjnej przerwie na antenę Polsatu wrócił uwielbiany przez widzów format - "Nasz Nowy Dom". Katarzyna Dowbor wraz z najlepszą ekipą ekspertów i specjalistów w swoim fachu pomoże kolejnym rodzinom, których los okrutnie doświadczył.

Multimedia

"Nasz nowy dom" w środy i czwartki o godz. 20:05 w Polsacie - sprawdź program tv

W premierowym odcinku 15. serii poznaliśmy historię rodziny z Gałkowic Górnych, malowniczej wsi w dolinie Dunajca. W stojącym tu tradycyjnym drewnianym domu po dziadkach chciała zamieszkać pani Maria z córkami: Nikolą i Niną. Pani Maria wychowuje córki sama. Ojciec dziewczynek nadużywał alkoholu. W trakcie rozwodu starsza córka, Nikola zachorowała na białaczkę.

Córka Katarzyny Dowbor nie będzie mogła studiować przez pandemię? Musiała zmienić plany!Zobacz więcej

Po długim i wyczerpującym leczeniu dziewczynka wymagała dobrych warunków mieszkaniowych. Pani Maria wystarała się o mieszkanie socjalne, jednak rodzina musiała je opuścić w najbliższych miesiącach. Niestety dom w Gołkowicach, który chciała im podarować mama pani Marii, nie nadawał się do zamieszkania, to ruina bez podłóg i ogrzewania, z nieszczelnym dachem, nieszczelnymi oknami, bez łazienki i toalety. Kuchnia była w tragicznym stanie, a instalacja elektryczna stanowiła zagrożenie dla życia rodziny. Remontu góralskiego domu podjął się Góral – Wiesiek Nowobilski, a projekt zgodny z marzeniami kobiet opracowała Martyna Kupczyk. Zobacz efekty ich pracy!

Wiadomo, kto podpalił wyremontowany dom Beaty z Antonina. Wszystko przez nieszczęśliwą miłość!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×