Nat Geo People od października w Polsce. Co obejrzymy na nowym kanale?

Do rodziny marek National Geographic Channel w Polsce dołącza Nat Geo People – kanał prawdziwych historii i inspirujących ludzi.

Multimedia

Nat Geo People będzie dostępny w ofercie Cyfrowego Polsatu i nc+ obok National Geographic Channel, Nat Geo Wild, FOX i FOX Comedy.

Od 1 października polscy widzowie będą mogli oglądać nowy kanał Nat Geo People. Ramówkę najnowszej stacji tworzyć będą programy pokazujące inspirujące historie, opowiadane przez autentycznych, a zarazem niezwykłych ludzi pochodzących z różnych części globu. Nowy kanał będzie dostępny dla abonentów Cyfrowego Polsatu oraz nc+.

Po udanym debiucie w takich krajach jak: Dania, Niemcy, Włochy czy Turcja kanał Nat Geo People stał się integralną częścią oferty programowej rodziny marek National Geographic. Jego ramówka i oprawa antenowa zaprojektowane z myślą o kobiecej widowni idealnie dopełniają przygotowaną głównie z myślą o mężczyznach ofertę National Geographic Channel, podczas gdy na antenie Nat Geo Wild niepodzielnie rządzą produkcje w najlepszej jakości poświęcone dzikiej przyrodzie i naturze.

Nat Geo People stawia na nietuzinkowych bohaterów. Jednym z pierwszych pokazanych w Polsce przez Nat Geo People będzie David Rocco – gospodarz serii „Dolce vita wg Davida Rocco”. Charyzmatyczny kucharz, podróżując po Włoszech – kraju przodków - w niezwykłym stylu połączy w swoim programie pasjonujące opowieści o mieszkańcach, kulturze, kulinariach z typowo włoskim dolce vita.

Inną propozycją programową, którą można będzie zobaczyć na antenie Nat Geo People już jesienią będzie seria „4 niemowlęta na sekundę”. Jest to opowieść o cudzie narodzin widzianym z perspektywy rodzin i personelu medycznego asystującego przy porodach w wielu różnych, bardzo odmiennych pod względem kultury krajach świata. Jak celebruje się moment narodzin w różnych kulturach? Czy wszędzie emocje są takie same? Czy wiążą się z tym faktem takie same problemy? Wiele kultur to wiele różnic, ale wszędzie wspólne pozostają troska i miłość do dzieci.

Także jesienią zobaczymy na antenie Nat Geo People kilka produkcji, które zachwyciły już widzów w innych krajach. Będą wśród nich takie programy jak: „Ladyboys” – seria opowiadająca o relacjach pomiędzy Brytyjczykami mieszkającymi w Tajlandii oraz transseksualnymi Tajami (tytułowymi ladyboys), „Zakazana miłość”, która odkrywa przed widzami niekonwencjonalne relacje między ludźmi i wyzwania z jakimi muszą się mierzyć, czy „Koszmarna wyprawa” – jeden z najpopularniejszych programów znany z anteny National Geographic Channel na całym świecie.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×