"Nawiedzony dom na wzgórzu" sezon 2. Nowa historia, nowi bohaterowie, ale ci sami aktorzy? Poznajcie pierwsze szczegóły!

"Nawiedzony dom na wzgórzu" doczeka się kolejnego sezonu! Nie będzie on jednak kontynuacją losów rodziny Crainów, ale całkiem nową historią. O czym opowie "Nawiedzony dom na wzgórzu 2"? Poznajcie pierwsze szczegóły!

Multimedia

"Nawiedzony dom na wzgórzu" to serialowy horror Netflixa, który spotkał się z ogromnym zainteresowaniem. Twórcom serialu udało się stworzyć nie tylko rewelacyjne miejsce, ale też zbudować klimat i napięcie sięgające zenitu. Opowieść o rodzeństwie, które dorastało w najbardziej nawiedzonym domu w całym kraju to współczesna ekranizacja kultowej powieści Shirley Jackson.

Jak się kończy horror Netflixa? Twórca serialu wyjaśnia znaczenie finałowej sceny! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Po sukcesie 1. sezonu serialu "Nawiedzony dom na wzgórzu" widzowie zaczęli się zastanawiać na tym, czy Netflix zdecyduje się kontynuować historię rodziny Crainów. Wiemy już, że serialowy horror doczeka się kolejnego sezonu, ale będzie to już zupełnie nowa historia, z nowymi bohaterami.

"Nawiedzony dom na wzgórzu" - o czym 2. sezon?

Drugi sezon "Nawiedzonego domu na wzgórzu" ma być luźno oparty na gotyckiej powieści Henry'ego Jamesa pt. "The Turn of the Screw", której bohaterami są: młoda guwernantka i dwójka sierot. Na potrzeby nowej historii, Netflix zdecydował się już zmodyfikować tytuł serialu, który ma teraz brzmieć "The Haunting of Bly Manor". Premiera serialu planowana jest na 2020 r.

Nowa historia i bohaterowie nie muszą wcale oznaczać wymiany całej obsady "Nawiedzonego domu na wzgórzu". Jest spore prawdopodobieństwo, że Netflix zdecyduje się na podobny ruch jak w przypadku "American Horror Story", w którym od lat grają ci sami aktorzy.

Mike Flanagan przyznał, że jest zainteresowany pomysłem stworzenia antologii, w której niektórzy aktorzy mogliby odegrać całkiem nowe role. Myślę, że historia rodziny Crainów dobiegła już końca. Gdyby jednak zaprosił mnie do współpracy, a ja mogłabym się podjąć tego zadania, z chęcią bym się zgodziła, ponieważ uwielbiam z nim współpracować – powiedziała Carla Gugino w rozmowie z The Hollywood Reporter.

"Nawiedzony dom na wzgórzu". Oceniamy nowy serial Netflixa! Kinowe horrory mogą się schować?Zobacz więcej

Pewne jest jednak, że w 2. sezonie "Nawiedzonego domu na wzgórzu" twórcy będą kontynuować z widzami zabawę polegającą na szukaniu duchów w poszczególnych kadrach. W pierwszej odsłonie serialowego horroru Netflixa uważnie widzowie mogli wyłapać wiele ukrytych zjaw. Tak samo ma być w 2. sezonie!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×