Netflix lipiec 2021 premiery. Jakie nowości obejrzeć w lipcu na Netfliksie?

Jak co miesiąc, także i w lipcu na Netflksie pojawią się ciekawe nowości. Wśród nich znajdziemy zarówno filmy, jak i seriale i animacje. W tym miesiącu na platformie pojawi się także mrożąca krew w żyłach trylogia. Co nowego pojawi się na Netflixie w lipcu 2021 roku? Przygotowaliśmy dla Was zestawienie.

Multimedia

Netflix - lipiec 2021 - premiery

W lipcu na "Netfliksomaniaków" czeka wiele ciekawych filmowych i serialowych propozycji. Wśród nich znajdą się zarówno te dla dorosłych widzów jak i familijne produkcje dla całych rodzin. Jakie nowości pojawią się na Netfliksie w lipcu? Gwarantujemy, że będzie co oglądać. Spośród szerokiej gamy propozycji z pewnością każdy widz znajdzie coś dla siebie.

W tym miesiącu na platformie pojawi się trylogia Ulica Strachu. Część 1: 1994 pojawi się na Netflix już 2 lipca. Druga część to rok 1978, a trzecia ma w tytule rok 1666.

Trylogia „Ulica Strachu” oparta na bestsellerowej serii powieści R.L. Stine’a opowiada mroczną 300-letnią historię miasteczka Shadyside — historię koszmaru, której nowy rozdział właśnie się pisze - czytamy w opisie produkcji.

Spośród lipcowych nowości na uwagę zasługuje również film Niech mnie usłyszą, który na platformie pojawi się już pierwszego dnia lipca. To wciągający dokument o dojrzewaniu, który opowiada historię licealnego sportowca z Maryland School for the Deaf i jego przyjaciół. Amaree McKenstry i inni uczniowie próbują poradzić sobie z wyzwaniami, jakie stawia przed nimi ostatni rok nauki, i przygotować się do wejścia w świat słyszących. Amaree i jego koledzy z drużyny wyładowują swoje frustracje na boisku futbolowym, walcząc o utrzymanie bezprecedensowej passy. Jednocześnie przeżywają tragiczną stratę bliskiego przyjaciela. To opowieść o dzieciakach, które wychodzą przeciwnościom losu naprzeciw. Przeżywają wewnętrzny konflikt, ale w przyszłość patrzą z nadzieją — głośno oznajmiając światu, że istnieją i że ich życie ma znaczenie.

Lubicie filmy animowane? Jeśli tak, ciekawą lipcową propozycją dla Was i dla Waszych dzieci będzie film Łowcy trolli: Przebudzenie tytanów. - Po wydarzeniach zaprezentowanych w trylogii „Opowieści z Arkadii” bohaterowie Arkadii muszą połączyć siły, aby ocalić ludzkość przed niegodziwym Mrocznym Zakonem, którego członkowie za pomocą czarnej i nieokiełznanej magii przywołują starożytnych tytanów grożących zniszczeniem świata - brzmi opis przygotowany przez Netflix.

Nadchodzący miesiąc to także seriale, których nie można przegapić! Na początku lipca widzów czeka premiera drugiego sezonu Śmiertelni. Przed nami 6 odcinków dramatu z elementami fantasy. Sofiane, Victor i Luisa muszą uratować Redę, którego ciało zostało opętane przez Obé. Jednak moc bogów rośnie każdego dnia, a przepowiednia się wypełnia. Czy trójce bohaterów uda się powstrzymać zło? Przekonajcie się!

Sprawdź w galerii, jakie premiery pojawią się na Netflix w lipcu 2021:

Zobacz galerię

Wyczekiwane kontynuacje i obiecujące nowości. Co pojawi się w lipcu na Netfliksie? Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×