Netflix Original. Najlepsze seriale wyprodukowane tylko dla Netflixa [GALERIA]

Najlepsze seriale Netflix Original! W bibliotece amerykańskiego giganta VOD znajdziemy pokaźną liczbę serialowych produkcji, a wśród nich seriale wyprodukowane dla Netflix oraz te, które serwis "jedynie" dystrybuuje w danym kraju. W zestawieniu — najlepsze seriale Netflix Original — skupiamy się wyłącznie na autorskich produkcjach platformy. Sprawdź nasz subiektywny ranking najlepszych seriali w całości wyprodukowanych przez lub dla Netflixa!

Multimedia

Najlepsze seriale Netflix Original, które zostały wyprodukowane dla Netflix to nie tylko kultowe "House of Cards" czy "Orange Is the New Black". Biblioteka amerykańskiego serwisu VOD z roku na rok się powiększa. Zanim jednak przejdziemy do zestawienia Najlepsze seriale Netflix Original, trzeba odpowiedzieć sobie na pytanie, co właściwie oznacza słowo "oryginał" dla Netflixa? W celu uzyskania uprawnień do udostępniania Netflix od lat współpracuje z wieloma dostawcami materiałów takich jak seriale, filmy i programy. Dystrybuuje lub nabywa do nich prawa na wyłączność. Oprócz tego serwis produkuje własne treści. W jednym i drugim przypadku materiały te są określane wspólną nazwą Netflix Originals.

Aby lepiej to zrozumieć zachęcamy do zapoznania się z naszym tekstem rozszerzającym temat Netflix Original, do którego link znajdziesz poniżej.

Co oznacza termin Netflix Original i dlaczego figuruje przy produkcjach stworzonych przez inne stacje? Zobacz więcej

W naszym zestawieniu - najlepsze seriale Netflix Original - znajdziesz tylko oryginalne produkcje amerykańskiego giganta VOD, czyli seriale, które zostały w całości wyprodukowane przez lub dla Netflixa. Oznacza to, że seriale jedynie dystrybuowane w naszym kraju przez Netflix nie znalazły się w tym rankingu.

Sprawdź nasze zestawienie w galerii!

Zobacz galerię

TOP5 seriali Netfliksa. "House of cards" czy "Stranger things"?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×