Netflix podnosi ceny. Użytkownicy z największych rynków odczują zmiany w portfelach. Co z Polską? Jakie są plany?

Netflix od lat pozostaje liderem na rynku serwisów oferujących usługę wideo na żądanie. Pozwala mu to na dużą swobodę w kształtowaniu cen poszczególnych pakietów. Obecnie szykują się kolejne podwyżki!

Multimedia

Podwyżki na Netfliksie

Netflix, jako lider wśród największych serwisów streamingowych, posiada niezwykle bogatą bibliotekę dostępnych tytułów. Jak wiadomo, wszystko ma swoją cenę - aby utrzymać wysoką jakość tworzonych produkcji, a także pozwolić sobie na zakup licencji umożliwiających zapewnianie dostępu do najpopularniejszych filmów i seriali, osoby zarządzające platformą muszą podejmować niejednokrotnie trudne decyzje. W związku z tym, w sieci co jakiś czas pojawiają się informacje dotyczące podwyżek opłat za korzystanie z poszczególnych pakietów. Kolejny wzrost cen dla części użytkowników nastąpi już wkrótce!

Koreański horror z zombie w rolach głównych już niedługo na Netfliksie! Będzie kolejny hit?Zobacz więcej

Nadchodzące podwyżki mają dotyczyć Ameryki Północnej - mowa o obywatelach Stanów Zjednoczonych oraz Kanady. Zmienią się ceny wszystkich trzech dostępnych pakietów: plan Basic zamiast kosztować 8.99 dolarów będzie kosztował 9.99; cena planu Standard wzrośnie z 13.99 dolarów do 15.49, natomiast użytkownicy planu Premium zapłacą 19.99 dolarów zamiast 17.99. Te podwyżki mają wejść w życie natychmiast dla nowych użytkowników platformy, natomiast aktualni klienci doświadczą zmiany cen stopniowo - Netflix zobowiązany jest poinformować ich 30 dni przed zmianą cen pakietów. Wiele wskazuje na to, że to jeszcze nie koniec podwyżek cen w poszczególnych regionach, nie ma jednak powodów przypuszczać, że w najbliższym czasie dotkną one również polskich użytkowników Netfliksa.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×