Netflix wycofał darmowy miesiąc próbny dla Polaków! Wszystko przez oszustów i fejkowe konta?

Nie mamy dobrych wieści dla wszystkich Internautów, którzy zamierzają rozpocząć swoją przygodę z platformą Netflix. Niestety firma Netflix wycofała możliwość założenia darmowego konta na miesiąc dla Polaków! Dlaczego?

Multimedia

Netflix od początku swojej obecności w Polsce zachęcał polskich widzów do zakładania kont przez darmowy miesięczny dostęp do całej swojej biblioteki. Dopiero po 30 dniach użytkownik mógł się zdecydować, czy dalej odpłatnie korzysta z Netflix czy rezygnuje z platformy. To już przeszłość.

Netflix bez żadnych zapowiedzi wycofał się z darmowego okresu próbnego dla Polaków. Oficjalnie firma twierdzi, że chodzi o testy, jednak pojawia się coraz więcej głosów, że Netflix zdecydował się na taki krop przez oszustów oraz fejkowe konta.

Czubówna, Cruz i Hayek narratorkami serialu Netflixa. Zobacz zwiastun!Zobacz więcej

Chodziło o proceder, gdzie widzowie co miesiąc zakładali nowe konta na nowe dane, przez co korzystali z Netflix za darmo. Według pogłosem platforma Netflix miałaby skasować aż 50 tysięcy nieaktywnych kont!

Teraz, aby założyć konto na Netflix trzeba od razu zapłacić. Podstawowy pakiet dostępu na miesiąc kosztuje 34 zł. Kolejne pakiety: standard i premium to kolejno 43 oraz 52 złote za miesiąc.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • super (gość)

    i bardzo dobrze niech widzowie netflixa nauczą się płacić za filmy i seriale

    20.03.2019 15:16

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×