Niania w "Tańcu z gwiazdami"!

A to niespodzianka! Dorota Zawadzka (48 l.), czyli słynna Superniania, zatańczy w najbliższej edycji "Tańca z gwiazdami"

Multimedia

Pani psycholog na parkiecie towarzyszyć będzie Cezary Olszewski (29 l.) - dowiedział się Fakt. Dla fanów Superniani i jej metod wychowawczych to bez wątpienia świetna wiadomość.

Już od września w każdą niedzielę Dorota Zawadzka będzie wirować w rytm walca, samby i rumby. W takiej roli specjalistki od trudnych dzieci jeszcze nie widzieliśmy. Teraz to nie ona będzie wyrocznią. Z nauczyciela będzie musiała przeistoczyć się w uczennicę i zmuszona będzie grzecznie słuchać swojego trenera. A na sali ćwiczeń trenować ją będzie naprawdę doświadczony tancerz. Cezary Olszewski w programie wystąpił już kilka razy. Tańczył z Grażyną Wolszczak (52 l.), Anną Popek (42 l.) i Anną Nowak-Ibisz (42 l.). Najlepiej wypadł z Magdaleną Walach (34 l.) - razem doszli do finału i zdobyli Kryształową Kulę. Czy z Supernianią pójdzie mu równie dobrze?

Surowa zwykle Zawadzka w tiulowych kreacjach, pląsająca na parkiecie, na pewno dostarczy rozmaitych emocji. Już ciągu ostatniego roku bardzo się zmieniła. Dzięki specjalnej diecie białkowej schudła prawie dwadzieścia kilogramów. Zaczęła się inaczej ubierać, dzięki czemu wygląda teraz znacznie młodziej.

Na pewno zrzuci kolejne kilogramy, gdy Olszewski da jej wycisk na sali treningowej. Treningi do programu oboje zaczną już za kilka dni. A potem Zawadzka będzie musiała stawić czoła ostrej konkurencji. Na parkiecie spotka się z dużo młodszą serialową aktorką Marysią Niklińską (27 l.), byłą minister pracy Anną Kalatą (46 l.), Andrzejem Gołotą (42 l.), Andrzejem Deskurem (38 l.) i Maciejem Jachowskim (33 l.).

Zobacz również: Tak kocha Iza Kuna

Czytaj także: Zobacz, jak schudła Super Niania, Dorota Zawadzka!

Komentarze

Skomentuj
  • baryła (gość)

    Co Cezary zrobił złego w życiu,że będzie musiał uwlec tę panią? -może się zna na metodach pracy z dziećmi ,ale przecież chyba widzi się w lustrze.gdyby miała figurę Grocholi,no to byłoby na co popatrzeć.Jeśli Zawadzka schudła 20kg,to przedtem zupełnie sobie nie wyobrażam.Niech nie tańczy,bo nie jest gwiazdą tylko niech nie "papunia" tyle. To nie jest obrażliwe-taka jest prawda!Jeśli zgłosiła się to programu ,to jest zdrowa,a więc otyłość nie jest spowodowana chorobą- zamknąć lodówkę na kłódkę.

    04.08.2010 16:39

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×