"Nie czekaj". Weronika Rosati w ogniu krytyki! Wszystko przez jedno zdjęcie! [ZDJĘCIA]

Weronika Rosati już wkrótce na dłużej zagości na naszych ekranach. Aktorka opublikowała niedawno zdjęcie, które wywołało oburzenie wśród matek korzystających z mediów społecznościowych. O co chodziło?

Multimedia

Weronika Rosati kilka miesięcy temu powitała na świecie małą Elizabeth. Chociaż aktorka i Robert Śmigielski, ojciec dziewczynki, nie są już parą, mama dzielnie radzi sobie ze wszystkimi obowiązkami i często chwali się w mediach społecznościowych zdjęciami z córką. Jedno z nich rozpętało burzę!

Weronika Rosati w drodze na plan? Julia Wieniawa i Kasia Zielińska już pracują! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Artystka zamieściła zdjęcie ze wspólnego spaceru z Elisabeth. Dziewczynka jest w nosidełku, które nie przypadło do gustu komentującym. To smutne, że bobas wisi na kroczu zamiast wygodnie siedzieć i tulić się do mamy, Oczy mi krwawią, Mam nadzieję, że tylko do zdjęcia tak męczyłaś dziecko - można przeczytać pod wpisem aktorki. Czy faktycznie nosidełko jest aż tak niewygodne?

My zaś przypominamy, że Weronika Rosati już niedługo wystąpi w "Nie czekaj" - nowym serialu Polsatu. Na ekranie towarzyszyć jej będą Julia Wieniawa i Katarzyna Zielińska. Oprócz tego aktorka powróci do "M jak miłość", gdzie przed laty zagrała przyjaciółkę Kingi Zduńskiej (Katarzyna Cichopek). Trzymamy kciuki i życzymy samych sukcesów!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×