"Nie z tej ziemi". Roksana Węgiel promuje teledyskiem nowy polski serial animowany! Kiedy premiera?

Roksana Węgiel przyłączyła się do promocji nowego polskiego serialu animowanego pt. "Nie z tej ziemi". W sieci właśnie ukazał się nowy teledysk artystki, w którym znajdują się fragmenty produkcji. Zobaczcie nowe nagranie popularnej Roxie!

Multimedia

Utwór "Nie z tej ziemi" zapowiada polski serial animowany o tym samym tytule, za który odpowiada Paweł Pewny - producent hitowego serialu dla dorosłych “Włatcy Móch”, szef Orange Studio Animacji z Bielska-Białej. Dorobek Orange Studio Animacji to między innymi wyprodukowanie ponad 600 odcinków seriali animowanych i 8 pełnometrażowych filmów kinowych w animacji: klasycznej, CUT-OUT, 2D i 3D. Tytuły, przy których studio pracowało, to między innymi: ,,Garfield", " Pinokio", "Król Maciuś Pierwszy", "Kundle i reszta", "Kongres", "Pan Totti", "Papa Löwe" i wiele innych.

Autorem piosenki jest Piotr Nazaruk, na stałe współpracujący z Małym TGD (lider zespołu TGD, muzyk Anny Marii Jopek). Utwór opowiada o przeżyciach głównego bohatera filmu, który musi zmierzyć się z wieloma wyzwaniami stawianymi mu przez życie, jednocześnie odkrywając to, co w nim najważniejsze.

Roksana Węgiel musiała wrócić do nauki. Fani jednak zwracają uwagę na jej... wygląd i paznokcie!Zobacz więcej

Serial "Nie z tej ziemi" to animowana produkcja dedykowana najmłodszym. Przeznaczony dla dzieci w wieku 6-13 lat, zarówno chłopców jak i dziewczynek. Serial pokazujący wartości, które budują świat dziecka. Bogaty w Super Świętych Bohaterów, którzy w oparciu o swoje prawdziwe życie stają się wzorem dla całej Rodziny.

Tematem wiodącym jest mierzenie się głównego Bohatera małego Franka z współczesnym prawdziwym i pięknym choć momentami trudnym światem. Dynamikę Serialu buduje spotkanie Franka i Jego Rodziny z postacią Świętego. W każdym odcinku nowy, inny i ciekawy Super Bohater, który swoim zaangażowaniem i przykładem pomaga znaleźć rozwiązanie problemu. Więcej informacji o projekcie znajdzie na stronie www.nieztejziemi.pl.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Kasia (gość)

  Hmm Dua Lipa Physical??? Po polsku??

  11.06.2020 18:39
 • Laura (gość)

  By się wzięła za naukę a nie branżę muzyczną, nie pasuje do niej, wolę Gabor

  04.06.2020 10:10
 • Gosia (gość)

  Świetnie. Roksana SPER

  03.06.2020 08:13

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×