Nie żyje Ramona - ukochana suczka Kory! Żyła osiemnaście lat

Ramona - ukochana suczka Kory nie żyje. Wokalistka była z nią niezwykle zżyta, a Ramona towarzyszyła jej nawet na planie programu "Must Be the Music". Suczka w ostatnich tygodniach była osowiała i nie chciała jeść.

Multimedia

Ramona bardzo cierpiała po śmierci Kory, która zmarła 28 lipca w swoim domu w Roztoczu. Suczka była niezwykle zżyta z wokalistką, towarzyszyła jej nie tylko na salonach, ale nawet na planie programu "Must Be the Music", w którym Kora była jurorką w latach 2011-2016. Ramona była suczką rasy bolończyk. Żyła osiemnaście lat. O jej śmierci poinformował mąż wokalistki - Kamil Sipowicz.

Minęło 49 dni od śmierci naszej ukochanej Kory. Miesiąc i jeden dzień przeżyła Korę Ramonka. Dziękujemy niezliczonym ludziom za współczucie i miłość. Miłość do nich zawsze będzie w naszych sercach - czytamy w oświadczeniu.

Legenda polskiej muzyki i liderka zespołu Maanam nie żyje. Miała 67 lat [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

"Fakt" informował na początku sierpnia o tym, że 18-letnia Ramona bardzo cierpi po śmierci Kory.

Jest osowiała, nie chce jeść. Widać, że tęskni za swoją panią. Ramonka zawsze była obok Kory, nawet w programie "Must Be the Music" siedziała z pozostałymi jurorami. Była z nią od kilkunastu lat, nic dziwnego, że cierpi - zdradził informator tabloidu.

W galerii możecie zobaczyć zdjęcia Kory z Ramoną.

Zobacz galerię

Kora o walce z chorobą:

Źródło: Fakty TVN, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Beta (gość)

    Są już znowu razem. Czyli Kora odeszła 28.07 a Ramona 29.08 :(

    07.09.2018 07:12

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×