Nienawistna ósemka

Filmy Quentina Tarantino - ranking. "Pewnego razu... w Hollywood" jest najlepsze?

Quentin Tarantino, czyli żywa ikona kina. Na jego filmy się czeka, a każdy kolejny projekt zawsze budzi ogromne emocje. Właściwie nic dziwnego, bowiem lata temu amerykański twórca zapowiedział, że jego reżyserskie CV będzie obejmowało tylko 10 solowych filmów. Premiery 9 z nich już za nami, więc podsumowujemy dotychczasowy dorobek autora i prezentujemy Wam ranking najlepszych filmów Quentina Tarantino!

20.08.2019Ranking

Filmy Quentin Tarantino. TOP15 najlepszych filmów postmodernistycznych Tarantino!

Quentin Tarantino jest jednym z najbardziej cenionych twórców Hollywood. Jego filmy to arcydzieła postmodernistyczne, pełne wyszukanych środków stylistycznych i nawiązań do popkultury. Każdy z filmów twórcy kultowego „Pulp Fiction" prowokuje do zadawania pytań natury filozoficznej, a ich fabuła jest tylko pretekstem do wyłożenia uniwersalnego przesłania o kondycji ludzkiej. Przedstawiamy subiektywny ranking najlepszych filmów Tarantino!

30.06.2019Ranking

"Nienawistna ósemka". Dobre otwarcie nowego filmu Quentina Tarantino w polskich kinach

W miniony weekend do polskich kin trafił najnowszy film Quentina Tarantino – „Nienawistna ósemka”. Film w weekend otwarcia obejrzało prawie 114 tys. widzów (113 925)! Po pierwszych trzech dniach wyświetlania zanotował najlepszy wynik frekwencyjny spośród wszystkich filmów tego reżysera, włączając w to największe hity: „Bękarty wojny” (2009) oraz „Django” (2013).

18.01.2016Nienawistna ósemka

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×