"Nierealne". Kto jest kim w nowym serialu obyczajowym HBO? Poznaj bohaterów "The Nevers"! Zobacz zwiastun!

Już 12 kwietnia 2021 roku na HBO oraz HBO GO zadebiutuje nowy serial, "Nierealne". Sprawdźcie, o czym będzie, oraz jakie postacie się w nim pojawią!

Multimedia

"Nierealne" - o serialu

Akcja serialu "Nierealne" rozpoczyna się w sierpniu 1896 roku. W wiktoriańskim Londynie dochodzi do pewnego niewyjaśnionego zdarzenia, w wyniku którego część jego mieszkańców, w większości kobiety, zaczyna przejawiać nadprzyrodzone moce. Część z tych osób zyskuje magiczne zdolności, niektórzy jednak otrzymali umiejętności będące przerażające w skutkach. Wszyscy członkowie nowej, zepchniętej na margines społeczności, są w śmiertelnym niebezpieczeństwie i nie ma znaczenia, jaki dar posiadają. Tajemnicza i odważna wdowa Amalia True (Laura Donnelly) oraz błyskotliwa, młoda wynalazczyni Peanance Adair (Ann Skelly) podejmują decyzję o zrobieniu czego się da, aby odmienić ich sytuację, w związku z czym postanawiają otoczyć opieką i chronić obdarzone niezwykłymi mocami „sieroty”. Czeka je konfrontacja z brutalnymi siłami, które za wszelką cenę chcą doprowadzić do zagłady całej grupy.

Bohaterowie serialu "Nierealne"

Nowa produkcja HBO łączy w sobie elementy różnych gatunków serialowych. W "Nierealnych" występują:

Olivia Williams, znana z filmu Romana Polańskiego "Autor widmo" jako Lavinia Bidlow, bogata filantropka, która postanawia zostać fundatorką przytułku Amalii dla wykluczonych ze społeczeństwa sierot.

James Norton (wcześniej występował w "Małych kobietkach" jako Hugo Swann, bogaty i nonszalancki właściciel przybytku będącego gniazdem rozpusty.

Tom Riley, znany z głównej roli w serialu "Demony da Vinci", jako Augustus „Augie” Bidlow, czarujący i nieporadny młodszy brat Lavinii, skrywający pewną tajemnicę.

Pip Torrens, którego możecie kojarzyć z roli Tommy'ego Lascellesa w "The Crown", jako Lord Gilbert Massen, wysoki rangą urzędnik państwowy, który prowadzi krucjatę wymierzoną przeciwko głównym bohaterkom po nabyciu przez nie nadprzyrodzonych mocy.

Nowy serial kostiumowy HBO w kwietniu! Będzie hitem?Zobacz więcej

W "Nierealnych" pojawią się również:

Ben Chaplin, który grał w kultowym filmie "Cienka czerwona linia", jako inspektor Frank Mundi, który musi wybrać między wiernością wobec policji, a swoją moralnością.

Nominowany do nagrody Emmy, znany z serialu "American Horror Story", Denis O’Hare jako Edmund Hague, obłąkany lekarz, który za wszelką cenę chce znaleźć źródło nadprzyrodzonych mocy.

Amy Manson, znana z serialu "Dawno, dawno temu", jako Maladie, udręczona życiem morderczyni, której siła życiowa pochodzi z bólu.

Rochelle Neil, która grała w filmie "Terminator: Mroczne przeznaczenie", jako miotająca ogniem Annie „Bonfire” Carby, członkini gangu Maladie.

Zackary Momoh z serialu "Seven Seconds", jako dr Horatio Cousens, lekarz z sierocińca, który zyskuje moc uzdrawiania.

Nie tylko "House of the Dragon"! HBO rozważa produkcję trzech innych spin-offów!Zobacz więcej

W obsadzie znaleźli się także:

Eleanor Tomlinson, znana z roli w "Iluzjoniście", jako Mary Brighton, ciężko doświadczona przez życie aktorka, która się nie poddaje i chce spełnić swoje marzenie o występowaniu na scenie.

Elizabeth Berrington, która grała w "Najpierw strzelaj, potem zwiedzaj", jako sprytna i rezolutna Lucy Best, której tragiczna przeszłość maskowana jest przez cięty dowcip i optymizm.

Anna Devlin z "Wszystkich pieniędzy świata", jako Primrose Chattoway, marzycielka mająca niemal trzy metry wzrostu, która marzy o byciu zwykłą, niepozorną dziewczyną.

Kiran Sonia Sawar, znana z produkcji HBO "Brexit", jako Harriet Kaur, młoda Sikhijka ze Szkocji, która chce zostać prawniczką i przeżyć swoje życie, tak jak zaplanowała.

Będzie kolejny sezon! Zobacz zapowiedź!Zobacz więcej

Viola Prettejohn z "Wiedźmina", jako Myrtle Haplisch, dziewczyna uratowana od własnej rodziny, która nie była w stanie jej zrozumieć, bo ta mówi niezrozumiałym dla nich językiem.

Ella Smith, znana z roli w filmie "Ray i Liz" jako Désireé Blodgett, prostytutka, której moce pakują ją samą i sześcioletniego syna-niemowę w tarapaty.

Vinnie Heaven jako Nimble Jack, zawadiacki i uroczy młody złodziejaszek, specjalista od włamań.

Nick Frost, którego możecie kojarzyć z horroru "Wysyp żywych trupów", jako niesławny król półświatka Declan „Beggar King” Orrun.

Premiera serialu "Nierealne" w HBO i HBO GO już 12 kwietnia 2021 roku!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×