"Niewidzialne miasto". Marco Pigossi z "Tidelands" w kolejnym serialu Netflix. To zagadkowy thriller z Brazylii

"Niewidzialne miasto" to serial w reżyserii Carlosa Saldanhy. Zagadkowy thriller z Marco Pigossi z "Tidelands" to kolejna brazylijska produkcja Netflix. O czym będzie? Zobacz zwiastun i poznaj szczegóły.

Multimedia

Marco Pigossi z "Tidelands" w kolejnym serialu Netflix

Policjant środowiskowy zszokowany śmiercią żony, pożarem i tajemniczym pojawieniem się różowego delfina na plaży w Rio de Janeiro. Na początku może to się wydawać bez sensu, ale w nowym brazylijskim serialu oryginalnym Netflix "Niewidzialne miasto" wszystko jest ze sobą powiązane.

Co by było, gdyby dobrze nam znane legendy okazały się prawdziwe? Oficjalny zwiastun i główne materiały wizualne "Niewidzialnego miasta" są już dostępne. Premierę serialu zaplanowano na 5 lutego. To pierwsza fabularna produkcja Carlosa Saldanhy, brazylijskiego reżysera nominowanego do Oscara®, który zasłynął animowanymi serialami „Epoka lodowcowa” i „Rio” oraz animowanym filmem „Fernando”.

Oceniamy pierwszy australijski serial Netflixa. Jak w "Tidelands" wypadł Jacek Koman? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Składający się z siedmiu odcinków serial "Niewidzialne miasto" porusza aktualne tematy, takie jak ochrona środowiska czy ratowanie brazylijskiej kultury popularnej, a także bada relacje międzyludzkie w formie zagadkowego thrillera. W rolach głównych występują Marco Pigossi i Alessandra Negrini. Obok nich w obsadzie znaleźli się między innymi: Jessica Córes, Fábio Lago, Wesley Guimarães, Manu Diegues, Julia Konrad, José Dumont, Victor Sparapane i Áurea Maranhão.

Producentami serialu "Niewidzialne miasto" są Beto Gauss i Francesco Civita (Prodigo Films) oraz Caito Ortiz (Prodigo Films), Maresa Pullman (BottleCap Productions) i Marco Anton (Boipeba Filmes), który jest też producentem wykonawczym. Główną scenarzystką serialu jest Mirna Nogueira. Za reżyserię odpowiadają Luis Carone i Julia Jordão pod kierownictwem Luisa Carone.

Zobacz galerię

"Niewidzialne miasto" zwiastun

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×