"Niewyjaśnione". Premiera 28 października na Discovery Channel

Premiera programu „Niewyjaśnione” już we wtorek, 28 października, o godz. 22.00 na Discovery Channel.

Multimedia

W ponure jesienne wieczory Discovery Channel zaprasza na premierowe odcinki programu, analizującego najbardziej zagadkowe zjawiska występujące na Ziemi. Dzięki serii „Niewyjaśnione” widzowie przekonają się, że nawet w XXI wieku na świecie mogą występować zdarzenia, których nauka nie jest w stanie wytłumaczyć. Tajemnicze światła na niebie, demoniczne opętania czy mordercze chupacabry – te i wiele innych niesamowitych fenomenów zostanie ukazanych i drobiazgowo omówionych w programie. W serii pojawi się również polski wątek – dramatyczna opowieść członka załogi kutra rybackiego, który został porwany na Bałtyku przez UFO. Premiera nowej serii programu „Niewyjaśnione” we wtorek, 28 października 2014 r., o godz. 22.00 na Discovery Channel.

W każdym odcinku serii „Niewyjaśnione” autorzy prezentują najbardziej niesamowite zdarzenia, jakie miały miejsce na Ziemi na przestrzeni ostatnich kilkudziesięciu lat. Na podstawie relacji naocznych świadków autorzy rekonstruują z pozoru niewytłumaczalne zjawiska, a eksperci poddają je szczegółowej analizie, popartej naukowymi dowodami. W samym sercu USA znajduje się autostrada, w pobliżu której każdego roku odnotowuje się doniesienia o dziesiątkach obserwacji zjawisk paranormalnych. Niezwykłe światła, poruszające się z zawrotną prędkością obiekty latające, a nawet katastrofa tajemniczego pojazdu. W programie „Niewyjaśnione” poznamy również szczegóły odkrycia zmumifikowanych zwłok nieznanego pochodzenia w Rosji oraz dowiemy się, czy to istoty pozaziemskie uprowadziły, a następnie zamordowały mężczyznę w Wielkiej Brytanii. Czy Obcy naprawdę odwiedzają naszą planetę?

W premierowej serii „Niewyjaśnione” pojawi się również polski wątek. W 1983 roku załoga kutra rybackiego wyruszyła na połów inny od wszystkich. Nocą do jednostki zbliżył się tajemniczy świetlisty obiekt, który przejął kontrolę nad kutrem, a następnie przeniósł go kilkadziesiąt kilometrów dalej. Co najważniejsze, wojskowe radary zarejestrowały niezwykły obiekt latający. Sprawa do tej pory nie została podchwycona przez media. Dopiero teraz, po 30 latach, prawda zaczyna wychodzić na jaw.

Czy to możliwe, że ta sprawa może mieć coś wspólnego z odkrytą w 2011 roku niezwykłą formacją skalną na dnie Bałtyku, która być może jest wrakiem pozaziemskiego statku? Czy ekspertom uda się wyjaśnić niewyjaśnione?

Emisja programu „Niewyjaśnione” odbędzie się już we wtorek, 28 października 2014 r., o godz. 22.00 na Discovery Channel.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×