"Ninja Warrior Polska 2". Kobiety przejmują tor! Poznaj piękne, odważne i diabelnie silne uczestniczki show Polsatu - wśród nich Miss Polonia!

Mimo że zdecydowaną większość uczestników przebojowego show Polsatu "Ninja Warrior Polska" stanowią mężczyźni, w każdym odcinku pojawią się także przedstawicielki płci pięknej. Okazuje się, że nie brakuje im waleczności i determinacji. Wszystkim im przyświeca jeden cel – udowodnić sobie i innym, że warto spełniać marzenia!

Multimedia

"Ninja Warrior Polska" sezon 2. od wtorku, 1.09.2020 o godz. 20:05 w Polsacie! - sprawdź program tv

Księgowe, żołnierki, kelnerki, ratowniczki medyczne, fizjoterapeutki, tancerki, nauczycielki wychowania fizycznego, trenerki, studentki – bez względu na wykonywany zawód łączy je jedno – ogromna odwaga. Bo niewątpliwie ta właśnie cecha charakteru bardzo się przydaje w show Polsatu "Ninja Warrior Polska". Do udziału w programie zgłaszają się kobiety, dla których wysiłek fizyczny to chleb powszedni. Dbają o kondycję nie tylko przez systematyczne treningi, ale także zbilansowana dietę.

Zobacz, jak powstaje najsłynniejszy tor przeszkód na świecie! Komu uda się go przejść do końca?Zobacz więcej

Wszystkie powtarzają, że udział w "Ninja Warrior Polska" to możliwość zmierzenia się ze sobą, sprawdzenia swoich sił i umiejętności, a także udowodnienia innym kobietom, że nigdy nie jest za późno, aby zadbać o siebie i spełniać własne marzenia. Doskonale radzą sobie w „męskim świecie”, gdzie rządzi siła i wytrzymałość. – Dlaczego kobiety mają szansę wygrać w tym programie? Bo są bardzo waleczne i zawsze dążą do celu – twierdzi nauczycielka wychowania fizycznego z Piaseczna, Emilia Jaskółka.

Kim są zatem polskie wojowniczki Ninja, które zdecydowały się zmierzyć z wymyślnym torem przeszkód?

Agnieszka Jarzębska ma 42 lata. Mieszka w Piasecznie. To mama dwójki urwisów. Z zawodu jest księgową. Zdeterminowana, odważna, dla której nie ma spraw niemożliwych. Dowód? W ciągu 6 miesięcy zrzuciła 21 kg. A dokonała tego wyłącznie sama - poprzez ćwiczenia i odpowiednią dietę. - Jeśli masz ochotę zrobić coś ze sobą, to wszystko jest możliwe. Bez względu na wiek – zapewnia Agnieszka.

Natalia Kowalska z wykształcenia jest nauczycielką wychowania fizycznego. Niedawno wstąpiła do wojsk obrony terytorialnej Pomorskiej VII Brygady. - Chciałam pojawić się już w pierwszej edycji "Ninja Warrior Polska", ale zabrakło mi odwagi – wyjawia Natalia. - Tym razem postanowiłam stawić czoła temu strachowi. Mój udział chciałabym zadedykować wszystkim tym, którzy siedzą przed telewizorem, oglądają "Ninja Warrior Polska" i boją się zawalczyć o swoje marzenia.

Dietetyczka Marta Staroń znana jest z 1. edycji show. Jako jedyna kobieta doszła do półfinału. – Bez wątpienia tor Ninja Warrior uzależnia, a wraz z nim uzależniają adrenalina i te niepowtarzalne emocje, które pojawiają się wyłącznie będąc na torze – wyjaśnia dietetyczka. - Dla mnie to świetna okazja, aby przełamać swoje lęki. Udział show pozwolił mi zyskać więcej pewności siebie, odwagi i siły. A to bardzo pomaga mi także w życiu prywatnym. Od lat zmagam się z chorobą – łysieniem plackowatym.

Agata Biernat – modelka, tancerka i Miss Polonia z 2017 roku także postanowiła sprawdzić się na torze Ninja Warrior. - Jako dziecko skakałam po drzewach i płotach, o czym świadczą blizny na moich nogach. Czy to pomoże mi przejść tor – zobaczymy – żartuje celebrytka. – Strach jest ogromny, ale ma w sobie także dużo pozytywnego!

Aleksandra Szwed nie pojawi się w 2. edycji w roli prowadzącej. Wiemy, kto ją zastąpi!Zobacz więcej

Czy w Polsce znajdzie się pierwsza kobieta, która dołączy do zaszczytnego grona Ninja Warrior? Z pewnością nie będzie to łatwe zadanie. Do tej pory wszystkie przeszkody przeszło jedynie 9 uczestników na całym świecie. – Nie chcę nikogo wyróżniać, ale zdradzę, że moje serce jest najbliżej… kobiet, uczestniczących w "Ninja Warrior Polska" – mówi prowadząca show Karolina Gilon. – Mam ogromną nadzieję, że w końcu uda się Polce wspiąć na słynną Górę Midoryamę i sięgnąć po zwycięstwo. Nasze babki są mega!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Feministka (gość)

    Mam dwa problemy z tym artykułem. Zauważcie, jaki przymiotnik jest podany jako pierwszy w tytule - nie "silne". Najważniejszym przymiotnikiem, podanym na pierwszym miejscu, jest "piękne" - "Poznaj piękne, odważne i diabelnie silne uczestniczki". Czy gdyby to był artykuł o mężczyznach, przeczytałabym "Poznaj przystojnych..."? Nie sądzę. Po drugie, to zdanie, zaraz na początku: "Okazuje się, że nie brakuje im waleczności i determinacji." - okazuje się? To znaczy, że autor/autorka wątpił_, że kobiety mogą mieć waleczność i determinację, tak jak mężczyźni?

    03.12.2021 14:33

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×