"Ninja Warrior Polska 2" odcinek 3. Sylwester Wilk i Tomasz Ciachorowski na torze! Komu udało się przejść do finału?

Kolejni śmiałkowie zmierzyli się z morderczym torem "Ninja Warrior Polska". Wśród nich m.in. Sylwester Wilk, który był już w 1. edycji programu oraz aktor Tomasz Ciachorowski. Czy któremuś z nich udało się przejść do finału?

Multimedia

"Ninja Warrior Polska 2" odcinek 3. - co się wydarzyło?

Jednym z uczestników 3. odcinka drugiego sezonu "Ninja Warrior Polska" była osoba, której historia nadawałaby się na trzymający w napięciu scenariusz filmowy. Sylwester Wilk w rok po wypadku, w którym amputowano mu nogę, wrócił do programu, aby udowodnić, że niemożliwe nie istnieje. Kiedy trafił do szpitala po wypadku w 2019 roku, prosił lekarzy, aby amputowali mu nogę w taki sposób, by mógł dalej biegać.

Znany siatkarz i uczestnik "Love Island" sprawdzili się na morderczym torze! Komu udało się dotrzeć do końca?Zobacz więcej

Sylwester Wilk nie potrzebuje żadnych tytułów – jego życie i postawa są najlepszym dowodem na to, że to prawdziwy Ninja Warrior. - Niecałe 2 miesiące po wypadku, w którym straciłem nogę, zacząłem prowadzić treningi polegające na pokonywaniu przeszkód - wspomina. - W trenowaniu nie przeszkadzały mi nawet śruby, które chwilowo miałem w łokciu. I tak zostało do dziś. Za każdym razem, kiedy prowadzę treningi, obiecuję sobie, że tylko pokażę moim uczniom, jak przez nie przejść. Kończy się jednak na tym, że biorę aktywny udział w treningu razem z nimi. Kiedy dziecko widzi plac zabaw, chce się na nim bawić. Jak widzę przeszkody, muszę przez nie przejść.

Teraz wrócił na tor, na którym rok temu próbował swoich sił. Z czterech protez wybrał tę, która powinna być najlepsza. Bardziej niż pokonanie toru interesował go sam udział w show. - Wiem, że dla osób niepełnosprawnych moje życie może być przykładem - wyjaśnia. - Pozwala inaczej spojrzeć na siebie i swoje problemy. Jeśli tym, co robię, mogę komuś dodać pozytywnej energii – to będę nadal działał w taki sposób.

Krzysztof Ibisz szczerze o udziale Sylwestra Wilka w "Tańcu z gwiazdami". Co udowodnił?Zobacz więcej

Na torze pojawił się także aktor Tomasz Ciachorowski. - Pozwoliłem sobie na brawurę i zdecydowałem się na udział w show jako uczestnik. Nie oczekuję jednak zbyt wiele – mówił przed startem. Ostatecznie nie było najgorzej - Tomek przeszedł trzy przeszkody. Cały tor eliminacyjny przeszli jedynie: Marek Podgórski, Przemysław Jańczuk, Kamil Czarnołęcki i Wiktor Wójcik. Oprócz nich, z torem półfinałowym zmierzyli się także: Grzegorz Niecko, Mateusz Obiegło, Wojciech Borkowski, Jan Walczak, Krystian Mędygrał i Mateusz Dybaś. Z tej dziesiątki tor półfinałowy pokonali jedynie Wojciech Borkowski, Wiktor Wójcik i Grzegorz Niecko. Jan Walczak dostał się do finału z najlepszym czasie, kończą na płycie głównej.

Agata Biernat, Marek Kaliszuk i oświadczyny na słynnym torze! Kto awansował do finału?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×