"Ninja Warrior Polska 2" odcinek 6. Tomasz Niecik i polski Chuck Norris na torze! Jak sobie poradzili? Poznaliśmy ostatnich finalistów!

Kolejny odcinek "Ninja Warrior Polska" za nami! Tym razem z torem zmierzyli się gwiazda disco polo czy sobowtór Chucka Norrisa! Poznaliśmy też ostatnich finalistów! Sprawdź, co wydarzyło się w 6. odcinku drugiego sezonu "Ninja Warrior Polska"!

Multimedia

"Ninja Warrior Polska 2" odcinek 6. - co się wydarzyło?

Jednym z uczestników 6. odcinka drugiego sezonu "Ninja Warrior Polska" była gwiazda muzyki disco - Tomasz Niecik. To kolejna gwiazda, która odważyła się wziąć udział w ekstremalnie trudnym show Polsatu. - To jest dla mnie prawdziwe wyzwanie - przyznał. - Szczególnie, że mnóstwo w programie prawdziwych „kozaków”, którzy trenują całe życie, a zdarza się, że odpadają już na starcie. Zawsze byłem optymistą, a przed własnym startem czuję, że mój optymizm opada – dodał ze śmiechem.

Tomasz Niecik stwierdził, że jego tajemną bronią jest… pozytywne nastawienie i życiowy fart. – Ludziom na Titanicu wydawało się, że mają wszystko. Ale zabrakło im szczęścia. Ja akurat zawsze w życiu mam szczęścia pod dostatkiem. Liczę, że i tym razem mi dopisze – mówił muzyk. Niestety nie udało mu się ukończyć toru.

Michał Baryza ponownie spróbował swoich sił! Dostał się do finału? Jak poradził sobie Krzysztof Wieszczek?Zobacz więcej

Kolejnym uczestnikiem był Marcin Olpiński, który pracuje na co dzień jako sobowtór Chucka Norrisa. I to nie byle jaki! Trenuje karate, ćwiczy kulturystykę. I pomimo swoich 46 lat postanowił pokazać, że wiek to stan umysłu. Pasją do sportu zaraził także 20-letniego syna Szymona, który także zmierzy się z torem Ninja Warrior. – Mam poczucie, że jestem od taty lepszy w sportach – wyznał Szymon. – Uważam, że obydwaj przejdziemy przez tor, ale będę lepszy jeśli chodzi o czas. - dodał. Finalnie cały tor przeszedł tylko Szymon.

Innym niezwykle ciekawym zawodnikiem i prawdziwym wojownikiem był niewątpliwie Robert Bandosz z Sierpca. Po porażce w pierwszej edycji show zupełnie się załamał. Zaprzestał trenowania. W końcu jednak udało mu się poradzić z depresją. Rozpoczął intensywne przygotowania do "Ninja Warrior Polska". Tym razem udało mu się ukończyć tor!

Cały tor eliminacyjny przeszli: Sebastian Kasprzyk, Szymon Olpiński, Dawid Jarosz, Piotr Grzesik, Andrzej Kuber, Michał Milbrant, Karol Ciepiela i Robert Bandosz. Oprócz nich, z torem półfinałowym zmierzyli się także kolejni uczestnicy z dobrymi wynikami: Wojciech Wojtyszyn i Robert Maciejowski. Tor półfinałowy pokonali jedynieSebastian Kasprzyk, Robert Bandosz i Dawid Jarosz, którzy razem z Andrzejem Kuberem dostali się do finału. Najlepszy wynik uzyskał Sebastian Kasprzyk.

Trudna walka na torze! Kto okazał się najlepszy! Jak poradził sobie Piotr Świerczewski?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×