"Ninja Warrior Polska". Mateusz Banasiuk uczestnikiem nowego show Polsatu! Pokonał morderczy tor?

Aktor Mateusz Banasiuk uczestnikiem nowego show Polsatu! Jego zmagania z morderczym torem zostaną pokazane w 2. odcinku "Ninja Warrior Polska". Jak sobie poradził?

Multimedia

"Ninja Warrior Polska" we wtorki o godz. 20:05 w Polsacie! - sprawdź program tv

Mateusz Banasiuk to aktor, którego widzowie mogą kojarzyć z takich seriali jak m.in. "Pierwsza miłość", "Barwy szczęścia" i "Pod powierzchnią" oraz z filmów, np. "Płynące wieżowce". Od jakiegoś czasu przygotowuje się do roli w filmie "Furioza", a to wymagało od niego intensywnych treningów i wyrzeźbienia sylwetki.

Mateusz Banasiuk i jego metamorfoza do roli w filmie o świecie kibiców – ultrasówZobacz więcej

Młody aktor postanowił wykorzystać to także w inny sposób - został uczestnikiem polskiej edycji "Ninja Warrior"! Poinformował o tym swoich fanów za pośrednictwem mediów społecznościowych:

Postanowiłem sprawdzić się w @ninjawarriorpolska 🤛 bo kiedy wiele lat temu zobaczyłem ten format za granicą, to marzyłem by kiedyś mieć szansę wziąć w tym udział. Chciałem wystartować nie jako aktor, czy ktoś kto może mieć fory z racji swojego zawodu, ale jak każdy inny uczestnik. Na równych zasadach.

Przypomnijmy, że "Ninja Warrior" to światowy fenomen, który narodził się 22 lata temu w Japonii. Wymaga od uczestników hartu ducha, pomysłowości i wspaniałej sprawności fizycznej. Jak poradził sobie Mateusz? Przekonamy się w 2. odcinku "Ninja Warrior Polska"!

Dramatyczna kontuzja w 1. odcinku! Komu udało się pokonać morderczy tor?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×