"Ninja Warrior Polska" odcinek 5. Adam Fidusiewicz i Alan Andersz zmierzyli się z ekstremalnie trudnym torem! Kto przeszedł do finału? [CO SIĘ WYDARZYŁO]

Kolejni śmiałkowie zmierzyli się z ekstremalnie trudnym torem "Ninja Warrior Polska". Chętnych do nagrody głównej nie brakuje. W 5. odcinku do rywalizacji dołączyli aktorzy: Adam Fidusiewicz, Alan Andersz, a także zwycięzca drugiej edycji "You Can Dance - Po prostu tańcz". Jak sobie poradzili? Sprawdź, co wydarzyło się w "Ninja Warrior Polska"!

Multimedia

"Ninja Warrior Polska" we wtorki o godz. 20:05 w Polsacie! - sprawdź program tv

Strażak Piotr Domański jako pierwszy przystąpił do pokonania toru w 5. odcinku „Ninja Warrior Polska”. Niestety już przy drugiej przeszkodzie wpadł do wody. Klaudia Bawer z Białegostoku została pokonana prze tzw. monety, rozwieszone na różnych wysokościach. Żaneta Bogusz na co dzień służy w wojsku. Specjalizująca się w pięcioboju wojskowym uczestniczka nie poradziła sobie podczas zjazdu na chustach. Konrad radził sobie doskonale, ale jemu również nie udało się przejść całego toru eliminacyjnego.

Rafał Maślak i Andrzej Młynarczyk przeszli tor? Komu tym razem udało się wejść do finału?Zobacz więcej

Po przerwie na torze „Ninja Warrior Polska” zameldował się Alan Andersz.. Aktor z powodzeniem poradził sobie z dwiema przeszkodami. Nie udało mu się jednak złapać siatki. Stolarz Andrzej Adamski-Hein ma za sobą trudną przeszłość. Dzieciństwo spędził w domu dziecka i gdyby nie sport pewnie nigdy nie udałoby mu się wyjść na prostą. 51-latek przegrał walkę z chustami. 24-letni Teofil Deciuk jest kamieniarzem. Pierwsze przeszkody udało mu się pokonać błyskawicznie. Imponował sprawnością do samego końca. Jemu pierwszemu udało się przejść krzywą ścianą, czyli ostatnia przeszkodę toru eliminacyjnego (czas: 2:25).

Katherina Kochanowska* liczyła, że przynajmniej pierwszą przeszkodę przejdzie tanecznym krokiem. Tancerka na tzw. dechę upadła do wody próbując złapać siatkę. Bartosz i Jagoda również zostali pokonani przez przeszkodę wiewióra. Oliwia Rusoń prowadzi wspólnie z mężem duże gospodarstwo rolne. Nie udało się jej doskoczyć do drążków. Artur Cieciórski, zwycięzca drugiej edycji "You Can Dance - Po prostu tańcz" nie poradził sobie z drugą przeszkodą - chustami. AktorAdam Fidusiewicz również przywitał się z basenem już podczas pokonywania drugiej przeszkody. Tuż po nim na torze zameldował się Rafał Ambo, który nie zdołał złapać siatki. 32-letnia Karolina Zaręba nie zdążyła pokazać wszystkich swoich możliwości, ponieważ również odpadła na siatce wiewióra.

Chusty eliminowały dziś niemal połowę zawodników. Szczęście uśmiechnęło się dopiero do Oskara Rzymskiego, któremu udało się przejść eliminacyjny tor. (czas: 3:01). W jego ślady poszli jeszcze Filip Brzozowski, Dawid Cejko i Marcin Kołoszuk.

Aleksandra Szwed przeszła przez morderczy tor? "Pierwszy raz stanęłam jak wryta"Zobacz więcej

W półfinale zmierzyła się najsprawniejsza dziesiątka zawodników. Do przejścia mieli pięć przeszkód: huśtawkę z opon, śmigło i linę, ruchomy drążek, aleję spodków oraz przeprawę przez komin. Marcin Kołoszuk jako jedyny pokonał tor półfinałowy. Oprócz niego do finału przeszli: Hubert Przytuła i Teofil Deciuk.

Ranking finalistów:

 1. Mateusz Skrodzki (ukończył tor, czas: 01:31:01)
 2. Mateusz Kaczmarski (ukończył tor, czas: 01:37:07)
 3. Kamil Jasiński (ukończył tor, czas: 01:47:07)
 4. Ivan Kohut (ukończył tor, czas: 01:47:08)
 5. Jakub Zawistowski (ukończył tor, czas: 01:55:04)
 6. Bartosz Czywilski (ukończył tor, czas:02:01:03)
 7. Marcin Kołoszuk (ukończył tor, czas:02:16:03)
 8. Maksym Riznyk (ukończył tor, czas: 02:18:04)
 9. Jakub Sielczak-Rum (ukończył tor, czas: 03:10:03)
 10. Sebastian Kasprzyk (przeprawa przez komin, czas: 02:11:09)
 11. Stanferd Sanny (aleja spodków, czas: 00:54:10)
 12. Teofil Deciuk (aleja spodków, czas: 01:19:08)
 13. Michał Baryza (aleja spodków, czas: 01:29:00)
 14. Hubert Przytuła (aleja spodków, czas:01:34:00)
 15. Piotr Hejman (aleja spodków, czas: 01:38:04)
 16. Konrad Gradowski (aleja spodków, 01:43:08)
 17. Kamil Słomkowski (aleja spodków, czas: 01:49:06)
 18. Krzysztof Starowicz (aleja spodków, czas: 01:51:05)
 19. Łukasz Konarski (aleja spodków, czas: 02:09:02)
 20. Tomasz Józefiak (aleja spodków, czas: 02:21:07)
Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • On (gość)

  Alan andersz największa ciota Rzeczpospolitej polskiej kłamca oszust i pozer burak straszny nie nawidze cię śmieciu.

  02.10.2019 22:56

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×