"Nokaut". Robert Motyka z Paranienormalnych i Bogusław Kudłek w nowym serialu komediowym TV4!

Już 5 marca w TV4 zadebiutuje nowy polski serial komediowy. Główne role grają w nim: Robert Motyka z kabaretu Paranienormalni i Bogusław Kudłek, którego widzowie mogą oglądać też w "Policjantkach i policjantach".

Multimedia

"Nokaut" odcinek 1. we wtorek, 5.03.2019 o godz. 21:00 w TV4! - sprawdź program tv

Jak informuje portal Wirtualnemedia.pl, już 5 marca 2019 roku telewizyjna Czwórka rozpocznie emisję nowego cotygodniowego komediowego serialu "Nokaut". Ma on przedstawiać zabawne perypetie pracowników firmy telemarketingowej i ich klientów.

Białach przy pomocy Kariny zabije Borysa?! Zobacz więcej

- Codziennym wyzwaniom zawodowym telemarketerów towarzyszyć będą biurowe i towarzyskie intrygi oraz niekończący się remont, którego wykonawcy to dwaj opieszali fachowcy, grani przez Roberta Motykę z kabaretu Paranienormalni i również związanego z tą formacją aktora filmowego, telewizyjnego i teatralnego - Bogusława Kudłka - informuje biuro pasowe TV4.

W obsadzie serialu znaleźli się także m.in. Agata Skórska, Daria Brudnias, Kamila Boruta, Aleksander Janiszewski i Konrad Marszałek. Reżyserem serialu jest Łukasz Tunikowski, a autorem scenariusza - Krzysztof Kubik. Serial produkuje dla Czwórki firma TFP.

Meksykańska telenowela znika z TV4! Gdzie oglądać historię Pauliny i Paoli?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×