Nowa seria "Gorączki złota" od 15 stycznia na Discovery Channel

Program "Gorączka złota" powraca na Discovery Channel! W piątej serii zobaczymy zupełnie nowych bohaterów, którzy na nieeksploatowanych do tej pory działkach rozpoczną poszukiwania kruszcu innymi metodami niż dotychczas.

Multimedia

W nowym sezonie najmłodszy z poszukiwaczy – Parker Schnabel, postawi sobie prawdziwie rekordowy cel – musi znaleźć prawie 60 kilogramów złota o wartości przekraczającej 2,5 mln dolarów. Chłopak rzuca się na głęboką wodę, ale przed tym wpada na iście szatański plan. Aby spełnić swoje marzenia, Parker wyciśnie ostatnie poty ze swoich pracowników i pozyska najlepszych mechaników z konkurencyjnej ekipy największego brodacza spośród poszukiwaczy – Todda Hoffmanna.

Dla mężczyzny to cios prosto w serce. Opuszcza go nawet jego prawa ręka, Dave, który postanawia przyłączyć się do zespołu Freddiego i Dereka Dodge’ów. Widmo bankructwa zagląda Hoffmanowi prosto w oczy. Po tym, jak w Ameryce Południowej stracił sporą ilość pieniędzy, mężczyzna nie ma czego włożyć do garnka. Czy trudna sytuacja zmusi go do poddania się? Ten doświadczony przez los facet wie, że nawet po największej burzy, w końcu wychodzi słońce. Zakasuje rękawy i ostro bierze się do roboty, by z powrotem odzyskać swoją godność.

Discovery przygotowało też dla swoich widzów nie lada gratkę! Oglądając premierowe odcinki programu fani "Gorączki złota" staną przed szansą zdobycia 50 tysięcy złotych! Ambasadorem konkursu "Dołącz do wyścigu po złoto" jest skoczek narciarski Piotr Żyła.

Nowa seria "Gorączki złota" to nie tylko bezwzględna walka o kruszec. To również opowieść o dumie, poświęceniu i sytuacjach, w których śmierć niemal chwyta za gardło, a wszystko to w prawdziwie pięknych okolicznościach dzikiej przyrody. Czy jesteś gotów na tę przygodę?

Premierowe odcinki "Gorączki złota" już od czwartku, 15 stycznia o godz. 21.00 na Discovery Channel.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×