Nowa seria programu "Zapraszam do stołu" w BBC Entertainment [WIDEO]

Zapraszamy na kolejną, potężną porcję odcinków programu "Zapraszam do stołu"!

Multimedia

Nowa seria kultowego programu "Zapraszam do stołu" od poniedziałku 12 listopada o 21:00

Od poniedziałku do środy, przez kolejne tygodnie, poznamy przeróżnych gospodarzy przyjęć: wypatrującą UFO wegetariankę, fryzjera uczesanego niczym Cruella De Mon, niedoszłego gwiazdora Bollywood... A do tego szeroki wybór potraw - od robali w czekoladzie, po poncz rumowy o zabójczej mocy!

Wszystko to opatrzone pysznymi żartami komentatora - zabawa zapowiada się więc wyśmienicie, zwłaszcza, że BBC Entertainment jako jedyny kanał w Polsce prezentuje ten wielki, brytyjski przebój programowy. Pomyłki w menu, flirtujący goście, nieokrzesani gospodarze… Ciekawe, komu tym razem uda się wygrać nagrodę?

W każdym odcinku poznajemy czwórkę nieznajomych, którzy wystawiają na próbę swe umiejętności kulinarne i talent w urządzaniu przyjęć. Wszystko po to, by mieć szansę na zdobycie nagrody - tysiąca funtów. Przez kolejne wieczory urządzają przyjęcia, a goście oceniają je tuż po wyjściu, w drodze do domu. Ważne jest nie tylko menu i jego przygotowanie, ale także oprawa kolacji. Gospodarze robią co w ich mocy, by zrobić wrażenie na rywalach. Goście za wszelką cenę starają doszukać się uchybień. Pod koniec pełnego wrażeń tygodnia okazuje się, kto zebrał najwięcej punktów i został zwycięzcą.

Niemal każde przyjęcie jest wyzwaniem - przeróżne wpadki zdarzają się zarówno gościom jak i gospodarzom. Prawie na każdej kolacji dochodzi do sprzeczek. Dużo huku narobią nie tylko korki od szampana, wino rozwiązywać będzie języki i... plątać nogi.

Uczestnikom programu towarzyszy "niewidzialny gość" - sarkastyczny, złośliwy narrator. Nie zabraknie go i w tej, pokazywanej wyłącznie na kanale BBC Entertainment, serii odcinków.

Program powraca w wielkim stylu. Pozostaje nam zaprosić do stołu… na potężną dawkę rozrywki!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×