"Nowe ciało z Khloé Kardashian". Kardashianka powraca z 3. sezonem swojego reality-show!

Już w niedzielę 14 lipca o 21:00 Khloé Kardashian powróci w roli prowadzącej reality-show "Nowe ciało z Khloé Kardashian", który zmienia życia uczestników. W każdym z odcinków razem z trenerami personalnymi i ekspertami z zakresu dietetyki oraz psychoterapii będzie wspierała uczestników programu w osiągnięciu nie tylko wymarzonej sylwetki, ale równowagi psychicznej, która pomoże przezwyciężyć ich problemy.

Multimedia

"Nowe ciało z Khloé Kardashian" - premierowe odcinki tylko na kanale E! w każdą niedzielę, od 14 lipca o 21:00

Burzliwy koniec związku, uszczypliwe komentarze dotyczące wyglądu czy inne życiowe trudności, to problemy, z którymi borykał się każdy z nas. Przeciwności losu mogą destrukcyjnie wpływać na nasze samopoczucie lub wygląd, ale wystarczy również, że na swojej drodze spotkamy odpowiednią osobę, która wskaże nam właściwą ścieżkę i całkowicie zmieni myślenie.

Kardashianka poprowadzi dietetyczne reality show [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Khloé Kardashian jest spełnioną autorką bestsellerowej książki „Strong Looks Better Naked“, mamą i bizneswoman, ale sama przez długi czas borykała się z samoakceptacją. W ostatnich latach przeszła widoczną gołym okiem przemianę i wreszcie pokochała samą siebie. Swoimi doświadczeniami postanowiła podzielić się z uczestnikami nowego serialu i z pomocą ekspertów z zakresu dietetyki i fitness w 12 tygodni wskazać im drogę do nowego, lepszego „ja”.

Po trzech miesiącach ciężkiej pracy nad sobą uczestnicy zmierzą się ze wszystkimi, którzy śmieli w nich wątpić. Khloé oraz ekipa najlepszych trenerów w każdym odcinku pomagają dwóm osobom. Chodzi o to, by po transformacji mogły pokazać światu i tym wszystkim, którzy w nie zwątpili, jak wiele tracą. Zemstą uczestników za doświadczone przykrości jest znakomity wygląd i świetne samopoczucie.

Źródło: Cover Video/x-news

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×