Nowe odcinki "Zwyczajnego serialu" w Cartoon Network od 2 listopada!

Nowe odcinki kultowej produkcji Cartoon Network autorstwa J.G. Quintela zadebiutują na antenie stacji już 2 listopada o godz. 11:00 w specjalnym bloku programowym pt. "Zabawni przyjaciele".

Multimedia

"Zwyczajny serial" to animacja pełna antropomorficznych postaci, absurdalnych sytuacji, humoru oraz przygód, którym daleko do "zwyczajnych". Główni bohaterowie serialu - Mordechaj i Rigbi są pracownikami parku należącego do dobrodusznego Papcia. Są młodzi, pełni energii, marzeń i pomysłów… na to jak robić, aby się nie narobić. Na ich nieszczęście, czujne oko szefa parku - Bensona, gościa, który nie znosi obiboctwa i wymówek, zawsze przyłapie ich na bumelowaniu i dopilnuje, aby robota została wykonana. Zresztą i bez reprymendy od szefa, Mordechaj i Rigbi zwykle dochodzą do wniosku, że w pracy nie warto chadzać na skróty. Cały wic polega na tym, że wniosek ten nasuwa im się dopiero po tym, jak wywołany przez nich wielki kataklizm przewróci park do góry nogami lub horda zombie opanuje parkowy pokaz filmowy.

Serial, który zadebiutował w polskim Cartoon Network w listopadzie 2011 r. był już wielokrotnie nominowany do prestiżowych nagród, a w 2013 r. zdobył Emmy Award w kategorii krótki program animowany.

W najnowszych odcinkach serialu, debiutujących na antenie CN 2 listopada o 11:00, fani serialu będą mogli zobaczyć między innymi zmagania Mordechaja i Rigbiego z ucywilizowaniem jaskiniowca, którego przypadkiem rozmrozili, ich walkę o główną nagrodę w japońskim teleturnieju oraz starania Atlety, by jego głos pojawił się na antenie lokalnego radia i pozwolił mu zdobyć serce Starli.

SPRAWDŹ SWÓJ HOROSKOP - WEJDŹ NA HOROSKOPY.TELEMAGAZYN.PL

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×