"Nowy papież". Polska wokalistka chwali serial HBO! Czego spodziewać się po płycie "IDeal" Rosalie.?

Rosalie. to jedna z najciekawszych polskich wokalistek. Artystka niedawno podpisała kontrakt płytowy z wytwórnią Def Jam Recordings Poland, a teraz w sprzedaży znalazła się jej nowa płyta pt. "IDeal". Rosalie. opowiedziała nam o płycie, singlach oraz... swoim ulubionym serialu HBO!

Multimedia

Rosalie. to artystka zjawisko na polskiej scenie muzycznej. Już jej debiutancka epka "Enuff" (2016) pokazała, że mamy do czynienia z niebanalną artystką, która doskonale odnajduje się w r&b i potrafi przenieść ten gatunek na polski grunt.

Nic dziwnego, w końcu Rosalie. urodziła się w Berlinie i to był jeden z wątków naszej rozmowy. Czy niemiecka muzyka miała na nią duży wpływ? A może inspiracje były zupełnie inne? Czy zgadza się z porównaniem, że jej nowy singiel brzmi jak Anna Jurksztowicz w nowym wydaniu? Sprawdźcie!

Rosalie. opowiedziała nam też o swoich ulubionych serialach! Dlaczego tak bardzo ceni "Nowego papieża" w reżyserii Paolo Sorrentino? Jaki serial jest jej ulubionym? Tego dowiecie się z naszej rozmowy.

Wiktoria Gąsiewska nago w filmie! To najodważniejsze sceny w jej karierze? [+18]Zobacz więcej

Jednym z singli promujących "IDeal" jest kompozycja "Nie mów". Rosalie. mówi o niej tak:

To jest numer, który nawet nie ja napisałam, tylko napisał go Arek Sitarz, czyli jedna osoba z duetu Rasmentalism, Ras. Długo rozmawialiśmy o tym, co w tym tekście ma się znaleźć, bo to nie jest tak, że ja nie mam na to wpływu. Ten wpływ jest.

Co jeszcze zdradziła nam Rosalie.? Sprawdźcie!

ROSALIE. - WYWIAD

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×