"Nowy papież". Zwiastun i data premiery serialu "The New Pope"! Stolica Apostolska będzie w rękach dwóch papieży?

HBO zaprezentowało pełny zwiastun serialu "Nowy papież". Trailer "The New Pope" wyjaśnia, co stało się z poprzednim papieżem, w którego wcielał się Jude Law. Aktor powróci do swojej roli w nowych odcinkach i wygląda na to, że stoczy zaciętą walkę o władzę z tytułowym, nowym papieżem. HBO podało także datę premiery serialu "Nowy papież".

Multimedia

John Malkovich wcieli się w tytułowego nowego papieża, ale w "The New Pope" zobaczymy także Jude'a Lawa. Zwiastun serialu "Nowy papież" ujawnia bowiem, że Pius XIII zapadł "jedynie" w śpiączkę, z której jednak się wybudzi. Czy Stolica Apostolska będzie przez to w rękach dwóch papieży? Zapowiada się interesująca walka o władzę dwóch zwierzchników Kościoła katolickiego.

"Nowy papież" - kiedy premiera serialu?

Dokładna data premiery "The New Pope" wciąż nie jest znana, ale wiadomo, że serial zadebiutuje na HBO i HBO GO w styczniu 2020 roku. W sumie zobaczymy 9 odcinków, które ponownie wyreżyserował Paolo Sorrentino. W pisaniu scenariusza pomagali mu Umberto Contarello i Stefano Bisesem.

Jude Law i John Malkovich w serialu Paolo Sorrentino. To kontynuacja "Młodego papieża"?Zobacz więcej

W "Nowy papież" wystąpią: Silvio Orlando, Javier Cámara, Cécile de France, Ludivine Sagnier, Maurizio Lombardi, Henry Goodman, Ulrich Thomsen, Mark Ivanir, Massimo Ghini i Yuliya Snigir. Gościnnie pojawią się także Sharon Stone i Marilyn Manson.

Zobacz galerię

"Nowy papież" - zwiastun

https://www.youtube.com/watch?v=nNdvNxBtWuo

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×