Oglądaj filmy online. Kino Telemagazynu poleca

W Kinie Telemagazynu znajdziesz mnóstwo hitów filmowych, które obejrzysz bez reklam i kiedy tylko chcesz.

Multimedia

"Sex w wielkim mieście" - Carrie Bradshaw (Sarah Jessica Parker) zbyt długo szukała miłości w niewłaściwych miejscach ale zawsze we właściwych butach… Carrie, Samantha (Kim Cattrall), Charlotte (Kristin Davis) i Miranda (Cynthia Nixon) powracają cztery lata po zakończeniu serialu. Nadal starając się godzić kariery, związki, macierzyństwo i życie na Manhattanie, dziewczyny zdają sobie sprawę, że to prawdziwa przyjaźń nigdy nie wychodzi z mody.

"Słodkich snów" - Cesar wzorowo wypełnia obowiązki dozorcy w luksusowej kamienicy w samym sercu Barcelony. Gdy jednak w jednym z najelegantszych mieszkań zamieszka piękna Clara, w skrytym Cesarze obudzi się demon. Zrobi wszystko, by zbliżyć się do fascynującej go kobiety.

"Złoty kompas" - Lyra to osierocona dziewczynka z Oksfordu. Lyra wiedzie spokojne życie, do czasu, gdy najbliższy jej przyjaciel zostaje porwany przez "grobali". Dziewczynka wyrusza na poszukiwania. Przed wyjazdem otrzymuje tzw. "aletheiometr", który gwarantuje jej odpowiedź na każde zadane pytanie...

"Marley" - Kochał kobiety, futbol i marihuanę, ale jego największą miłością była muzyka - Bob Marley, najbardziej znany Jamajczyk na całym świecie, Król Reggae, nazywany prorokiem Rasta, żywa legenda. Film Kevina Macdonalda Marley to potężna dawka dobrej energii, ponad dwugodzinna podróż do świata radości, muzyki, miłości i jedności ponad podziałami. Taki świat przez 36 lat swojego życia tworzył Bob Marley i zarażał nim miliony ludzi na wszystkich kontynentach.

"Zabójstwo Jesse'ego Jamesa przez tchórzliwego Roberta Forda" - Jesse James planuje swój kolejny, wielki napad. Wypowiada wojnę wszystkim wrogom, którzy próbują zgarnąć nagrodę. Jednak to chyba nie oni są dla niego największym zagrożeniem...

Więcej hitów znajdziesz w naszym Kinie.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×