"Ojciec Mateusz" odcinek 262. Barbara Bursztynowicz w serialu! Tajemnicza sprawa nauczycielki w Sandomierzu! [CO SIĘ WYDARZY+ZDJĘCIA]

W serialu pojawi się Barbara Bursztynowicz, która wcieli się w ciężko chorą kobietę. Roma od dawna nie może wybaczyć decyzji życiowych swojej córki Anny. Co poróżniło matkę i córkę? Najnowszy odcinek "Ojca Mateusza" przyniesie odpowiedż!

Multimedia

"Ojciec Mateusz" odcinek 262. już w czwartek, 22.11.2018 o godz. 20:35 w TVP1! - sprawdź program tv

W 262. odcinku serialu do ojca Mateusza (Artur Żmijewski) o pomoc zwróci się Anna Górska (Anna Mrozowska), młoda nauczycielka. Mimo upływu lat martwi się, że jej chora na stwardnienie rozsiane matka (Barbara Bursztynowicz) ma do niej żal o podjęte decyzje. Według niej, Anna nie powinna rezygnować z kariery naukowej by zostać nauczycielką w Sandomierzu.

Serial o proboszczu z Sandomierza ma już 10 lat! Co wydarzyło się w 1. odcinku? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Na prośbę kobiety ksiądz pojawia się u chorej Romy. Ta przyznaje, że mimo żalu chciałaby, aby jej córka po prostu była szczęśliwa. - To niech jej pani pozwoli dokonywać własnych wyborów - poradzi ojciec Mateusz. Po wyjściu od emerytki księdza czeka szokujący widok. Na oczach duchownego dojdzie do tragicznego wypadku! Zobaczy, jak tir uderza w samochód osobowy, a jego kierowca umiera na miejscu. Kierowcą tym okazuje się być Anna.

Po przesłuchaniu kierowcy ciężarówki Nocul (Michał Piela) opowie Mateuszowi i rodzicom zmarłej, że zeznał on, iż to Anna spowodowała wypadek nagle ruszając samochodem wprost pod jego koła. Mimo dawnych urazów, ani Roma, ani jej mąż (Jacek Bursztynowicz) nie chcą uwierzyć, że to ich córka była sprawcą wypadku. Proszą księdza o pomoc w rozwikłaniu zagadki i oczyszczenie imienia córki. Wkrótce podczas oględzin technicznych samochodu policjanci odkrywają wgniecenie na tyle pojazdu. To wskazuje na to, że samochód mógł zostać zepchnięty na skrzyżowanie...

Alżbeta Lenska wróciła na plan serialu! Co czeka Agatę i Przemka? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Nauczycielka miała romans z uczniem?

Choć sprawa już wygląda zagadkowo, na komisariat zgłasza się Irena (Joanna Trzepiecińska), której syn Adam (Jakub Sasak) pobierał korepetycje u Anny. Kobieta zaniepokojona tym, że syn mimo przygotowań do egzaminów nie chce iść na studia odkrywa jego romans z tragicznie zmarłą Górską! Mateusz postanowi spotkać się z chłopakiem. Dowie się, że samochód, który zepchnął Annę na pewną śmierć należy do jego matki, jednak to nie ona go wtedy prowadziła... Kto w takim razie doprowadził do wypadku? Kto chciał śmierci kobiety? Najnowszy odcinek serialu "Ojciec Mateusz" już w czwartek, 22.11.2018 w TVP1!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×