Olga Bołądź już od 7. odcinka w "Lekarzach"!

Fani serialu będą mogli zobaczyć Olgę Bołądź na ekranie od 7 odcinka piątej serii, który zostanie wyemitowany w niedzielę 19.10.2014 w TVN.

Multimedia

Dr Anna Zaniewska to młoda i energiczna lekarka, której pasją jest neurochirurgia. Dzięki swojemu uporowi zdobyła cenne doświadczenie zawodowe, gdyż wielokrotnie musiała udowadniać kolegom z pracy, iż poza urodą posiada również rozległą wiedzę w swojej dziedzinie medycyny. Pod jej skrzydła trafi Przemek Karski (Borys Szyc), który kontynuując swój staż w Copernicusie będzie spędzać dużo czasu na oddziale dr Zaniewskiej. Fani serialu wraz z pojawieniem się nowej lekarki będą mieli okazję do oglądania wielu ciekawych przypadków związanych z neurochirurgią.

CZYTAJ TAKŻE: NOWE ODCINKI "LEKARZY". OLGA BOŁĄDŹ O SWOJEJ ROLI W SERIALU [WIDEO] OLGA BOŁĄDŹ I BORYS SZYC O SWOICH ROLACH W "LEKARZACH" [WIDEO]

Ponadto w tym odcinku Alicja (Magda Różczka) wyjedzie z Andrzejem (Andrzej Nowisz) na weekend. Para jest zmuszona przerwać odpoczynek, gdyż Kuba zaczyna chorować. Dochodzi między nimi do kłótni. Mężczyzna zarzuca Alicji, iż jest nadopiekuńczą matką.

Elżbieta (Danuta Stenka) zostaje zawieszona w pracy, a p/o dyrektora Copernicusa zostaje Jerzy Karkoszka (Krzysztof Jędrysek). Prezydent nie jest w stanie wyjaśnić Bosak sytuacji, a Łącki (Marcin Troński) z kolei wskazuje na liczne nadużycia. Personel szpitala oplakatowuje placówkę i organizuje pikietę w obronie Bosak. Kłopoty zawodowe i prywatne Elżbiety, zbliżają ją do Krzysztofa (Piotr Polk). Oboje czują, że mogą na siebie liczyć na dobre i na złe. Florczyk oświadcza się Elżbiecie.

Jaka będzie odpowiedź doktor Bosak? Przekonamy się już 19 października o godz. 21:00 w TVN!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×