Olga Frycz w "Ekspedycji Cartoon Network" [ZDJĘCIA]

Gościem specjalnym „Ekspedycji Cartoon Network” w odcinku pt. „Gorączka Puzzli” będzie młoda, utalentowana aktorka Olga Frycz. Praca zespołowa to dla niej błahostka, bo wychowała się z trójką rodzeństwa. Jak sama mówi - dzięki temu, że ma dwóch braci zawsze czuła się bezpieczna.

Multimedia

„Ekspedycja Cartoon Network” to nowa, lokalna produkcja CN przypominająca współczesne podchody. W Bawarskich Alpach gość specjalny wraz z trójką uzdolnionych dzieci ma do przebycia długą trasę pełną wodospadów, jaskiń i przepaści. Po drodze czekają na drużynę cztery zadania.

  • Uwielbiam układać puzzle, mam jednak problem z wyobrażeniem 3D, więc niektóre zadania nie były dla mnie łatwe. Jednak chłopaki mi pomogli, tworzyliśmy super drużynę. – mówi Olga Frycz

CZYTAJ TAKŻE: DAWID OGRODNIK WEŹMIE UDZIAŁ W REALITY SHOW "EKSPEDYCJA CARTOON NETWORK" [WIDEO]

Olga Frycz i trzech chłopców z Nysy tworzą drużynę „Arktycznych mrówek”. Razem walczą o pulę pieniędzy na spełnienie marzenia swojej klasy. Trzy zagadki na trasie przybliżą ich do odpowiedzi na pytanie główne, które brzmi:

„Angielski kartograf John Spilsbury jako pierwszy wymyślił puzzle. Jakiego narzędzia użył, aby je wyciąć?”

Ich wspólna przygoda rozpoczęła się od lawiny żółtych piłek. Pośród nich musieli znaleźć wskazówkę, która pomogła im dostać się do zadania, które wymagało myślenia przestrzennego. Presja czasu sprawiła, że zdania w zespole były podzielone. Ale mrówki jak to mrówki – postawiły na pracę grupową.

W czasie wspólnej wędrówki Olga dowiedziała się, że nie musi się martwić o to, że się zgubią, bo chłopaki należą do harcerstwa, a w razie niebezpieczeństwa mogą wykorzystać umiejętności nabyte na zajęciach karate. Tym sposobem Arktyczne mrówki przeszły dziarsko całą trasę.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×