Olszówka, Foremniak i Pazura w nowym serialu TVN "Aż po sufit!"

Jesienią 2015 r. na antenę TVN trafi nowy serial obyczajowy, w którym pojawią się m.in. Edyta Olszówka, Małgorzata Foremniak i Cezary Pazura.

Multimedia

Rozpoczynają się zdjęcia do nowego serialu TVN "Aż po sufit!". Będzie to współczesna opowieść o sadze rodziny Domirskich - ich życiowych zakrętach, miłosnych wzlotach i upadkach oraz o walce o własne marzenia.

Producentką serialu jest Dorota Chamczyk, która dotąd odpowiadała za takie produkcje TVN jak "Lekarze", "Teraz albo nigdy!" czy "Magda M.". - Każdy dom ma swoje tajemnice, każda rodzina skrywa swoje sekrety. Co dzieje się, kiedy pod jednym dachem spotykają się różne osobowości i temperamenty? Jak bardzo możemy liczyć na siebie nawzajem, kiedy stajemy w obliczu słodko-gorzkiego życia? To historia o tym, że tak naprawdę wszystkie drogi - nawet nas dorosłych - prowadzą do domu - tłumaczy Chamczyk.

"Aż po sufit!" ma być kreatywną adaptacją australijskiego serialu "Packed to the Rafters", nadawanego w latach 2008-2013 przez telewizję Seven Network. Produkcja doczekała się sześciu sezonów i do dziś ma w Australii status kultowej. W polskiej wersji serialu zagrają m.in. Edyta Olszówka, Małgorzata Foremniak, Dorota Segda, Cezary Pazura i Mariusz Bonaszewski, a także m.in. Karolina Staniec ("Miasto 44"), Krzysztof Chodorowski ("Mój rower"), Kamil Szeptycki ("Kamienie na szaniec") oraz Erika Karkuszewska ("Dzwony wojny").

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×