"One World: Together At Home". Koncert charytatywny zainicjowany przez Lady Gagę zostanie wyemitowany w polskiej telewizji! Kto wystąpi na scenie?

Już w najbliższą niedzielę 19 kwietnia o 19:00 kanał E! Entertainment zaprosi widzów na niezwykłe wydarzenie One World: Together At Home/ Jeden świat: Razem w domu, które ma na celu uczczenie heroicznych wysiłków pracowników służby zdrowia i zwiększenie świadomości społeczeństwa na temat pandemii koronawirusa. Służy również zebraniu funduszy na wsparcie globalnej walki w celu wyeliminowania COVID-19.

Multimedia

One World: Together at Home/ Jeden świat: Razem w domu pojawi się na antenie E! Entertainment 19 kwietnia o 19:00.

Dwugodzinne wydarzenie poprowadzi trio hostów: Jimmy Fallon, Jimmy Kimmel i Stephen Colbert. Inicjatywa ma na celu nie tylko dostarczyć rozrywki w dobie pandemii, ale dzięki cameo gwiazd muzyki, filmu czy sportu edukować, informować o ryzyku i zapobiegać rozprzestrzenianiu się wirusa. W audycji pojawią się wywiady z ekspertami WHO, a także emocjonujące historie pracowników służby zdrowia z całego świata.

Lady Gaga organizuje wyjątkowy koncert charytatywny. Gdzie oglądać?Zobacz więcej

Podczas transmisji wydarzenia zainicjowanego przez Lady Gagę wystąpią m.in. Alanis Morissette, Andrea Bocelli, Billie Eilish, Billie Joe Armstrong z zespołu Green Day, Burna Boy, Chris Martin, David Beckham, Eddie Vedder, Elton John, FINNEAS, Idris i Sabrina Elba, J Balvin, John Legend, Kacey Musgraves, Keith Urban, Kerry Washington, Lang Lang, Lizzo, Maluma, Paul McCartney, Priyanka Chopra Jonas, Shah Rukh Khan i Stevie Wonder.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×