"One World: Together At Home". Lady Gaga, Celine Dion, Andrea Bocelli, Lang Lang i John Legend zachwycili wykonując "The Prayer"

W nocy z 18 na 19 kwietnia 2020 roku odbył się wyjątkowy interaktywny koncert, którego inicjatorami byli Lady Gaga i Global Citizen przy współpracy z WHO. Na koniec Lady Gaga, Celine Dion, Andrea Bocelli, Lang Lang i John Legend wykonali utwór "The Prayer", który zachwycił wszystkich słuchaczy.

Multimedia

"One World: Together At Home" za nami

Dwugodzinne wydarzenie "One World: Together At Home" poprowadziło trio: Jimmy Fallon, Jimmy Kimmel i Stephen Colbert, a wystąpiło kilkunastu znanych na całym świecie muzyków. Ta wyjątkowa inicjatywa miała na celu nie tylko dostarczyć rozrywki w dobie pandemii, ale też edukować, informować o ryzyku i zapobiegać rozprzestrzenianiu się wirusa. W audycji pojawiły się wywiady z ekspertami WHO, a także emocjonujące historie pracowników służby zdrowia z całego świata.

Wiktoria Gąsiewska i Filip Gurłacz w pierwszym telewizyjnym serialu nagrywanym z domów! Premiera w TVP2!Zobacz więcej

W finale koncertu Celine Dion i Andrea Bocelli przy akompaniamencie wirtuoza fortepianu Lang Langa zaśpiewali "The Prayer". Wsparli ich Lady Gaga i John Legend. Ich wspólne wykonanie stało się hitem w sieci. Przez jedną dobę odtworzono je ponad 4,5 mln razy. Nic dziwnego, zobaczcie sami:

https://www.youtube.com/watch?v=SYJCYr1I-Sk

Podczas transmisji wydarzenia, poza wyzej wymienionych gwiazd, wystąpili także m.in. Alanis Morissette, Billie Eilish, Billie Joe Armstrong z zespołu Green Day, Burna Boy, Chris Martin, David Beckham, Eddie Vedder, Elton John, FINNEAS, Idris i Sabrina Elba, Camila Cabello i Shawn Mendes, Keith Urban, Kerry Washington, Lizzo, Maluma, Paul McCartney, Priyanka Chopra Jonas, Taylor Swift, Sam Smith i Stevie Wonder. Podczas koncertu zebrano 127 mln dolarów na walkę z pandemią.

Netflix będzie pokazywał spoilery "Domu z papieru" i "Stranger Things" na mieście!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×