"Opowieść podręcznej". Elisabeth Moss zdradziła, że właśnie nagrywane jest zakończenie 5. sezonu. Wiadomo, kto będzie reżyserem

Fani "Opowieści podręcznej" od dłuższego czasu czekają na kontynuację tej historii. Data premiery 5. sezonu jest już znana widzom. Elisabeth Moss, która wciela się jedną z głównych postaci tej historii, opowiedziała niedawno na jakim etapie są prace nad nowymi odcinkami.

Multimedia

"Opowieść podręcznej to serialowa opowieść stworzona na podstawie książki Margaret Atwood. W przedstawionej historii przyglądamy się dystopijnej rzeczywistości, w której narodziny dziecka to wyjątek. Nowa społeczność Stanów Zjednoczonych funkcjonuje na bazie moralności religijnej fundamentalistów. Podstawą wszystkiego jest Stary Testament. Serial z Elisabeth Moss w roli głównej doczekał się 5. sezonu. Już niedługo widzowie powrócą do świata June Osborne. Aktorka wcielająca się w główną postać powiedziała, na jakim etapie są prace nad serialem.

Filmy i seriale z zagmatwaną fabułąZobacz więcej

"Opowieść podręcznej 5". Właśnie powstaje zakończenie sezonu

Na kontynuację "Opowieści podręcznej" widzowie musieli chwilę poczekać. Już niedługo zobaczą jednak dalszą część tej historii. Premiera 5. sezonu serialu zaplanowana jest na jesień, a dokładnie 14 września 2022 roku. Wtedy najnowsze odcinki pojawią się na platformie Hulu.

Twórcy zdradzają, czego możemy spodziewać się po 4. sezonie. Odcinki będą łatwiejsze w odbiorze?Zobacz więcej

Niedawno Elisabeth Moss przyznała, że prace nad nowymi odcinkami jeszcze trwają. Właśnie powstaje finał 5. sezonu. To właśnie odtwórczyni June jest odpowiedzialna za reżyserię zakończenia.

Kręcimy teraz końcówkę 5. sezonu. Wyreżyserowałam dwa pierwsze odcinki i reżyseruję finał. Czasem to do mnie nie dociera – przygotowuję w tym momencie finał. Ciągle się szczypię. Nie mogę uwierzyć, że robię finał "Opowieści podręcznej", to jest szalone. Jestem naprawdę zaszczycona, że to robię. Mam wrażenie, że to miłe nowe wyzwanie – powiedziała w rozmowie cytowanej przez portal Serialowa.

We wcześniejszych wypowiedziach Yvonne Strahovski, która gra w "Opowieści podręcznej" postać Sereny Joy, mówiła, że jej zdaniem w nadchodzącym sezonie wydarzy się naprawdę dużo.

Dla mnie to najbardziej satysfakcjonujący finał sezonu, jaki kiedykolwiek miały podręczne, więc jest to bardzo ekscytujące – wypowiedź aktorki cytuje serwis PCWorld.

Czekacie na premierę 5. sezonu "Opowieści podręcznej"?

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×