opowieść podręcznej

"Opowieść Podręcznej". Kylie Jenner urządziła przyjęcie w klimacie serialu HBO. Internauci nie zostawili na niej suchej nitki!

Klan Kardashianów słynie z organizacji tematycznych przyjęć urodzinowych. Celebrytki wydają własne przyjęcia, na których próbują zwrócić na siebie uwagę mediów oryginalnym przebraniem. Ostatnio głośno zrobiło się o imprezie Kylie Jenner, która postanowiła urządzić przyjęcie w klimacie serialu "Opowieść Podręcznej". Celebrytka świetnie się bawiła w charakterystycznych strojach, ale w ferworze przygotowań chyba nie zdążyła zgłębić tematyki produkcji. Internauci nie zostawili przez to na niej suchej nitki!

11.06.2019Opowieść Podręcznej

"Opowieść Podręcznej" w tv! Kiedy premiera wstrząsającego serialu w ogólnopolskiej telewizji? [WIDEO+ZDJĘCIA]

„Opowieść Podręcznej” – wielokrotnie nagradzany, wstrząsający serial, który poruszył miliony widzów na całym świecie – będzie można oglądać już od 7 listopada w Stopklatce TV, ogólnodostępnej telewizji. Oparta na bestsellerowej powieści Margaret Atwood „Opowieść Podręcznej” przedstawia antyutopijną wizję świata, w którym kobiety są ubezwłasnowolnione. Kiedy premiera serialu "Opowieść podręczna" w ogólnopolskiej tv?

06.11.2018Opowieść Podręcznej

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×