"Osaczony", czyli na kłopoty... Bruce Willis [RECENZJA]

Mimo tragicznych doświadczeń z przeszłości były negocjator jednostki antyterrorystycznej musi znów podjąć się dawnych zadań. Tym razem nie może się pomylić - w grę wchodzi życie jego żony i córki.

Multimedia

NASZA OCENA: 8/10

Jeff Talley (Bruce Willis) jest byłym policyjnym negocjatorem z Los Angeles. Po porażce zawodowej (śmierć zakładników) wycofuje się i zostaje szeryfem w małym, spokojnym miasteczku. Pewnego dnia trzech chłopaków włamuje się do willi tajemniczego bogacza Waltera Smitha (Kevin Spacey). Szybko jednak okazuje się, że to prawdziwa twierdza i łatwiej tam wejść, niż wyjść. Spanikowani napastnicy biorą więc zakładników. Jeff, chcąc nie chcąc, musi więc wrócić do roli negocjatora. Ale czekają go niespodzianki: okazuje się, że Smith ma kwity kompromitujące groźnego gangstera Sonny'ego Benzę. I on właśnie zgłasza się do Talleya, by przy okazji interwencji odzyskał owe kwity. A by zapewnić sobie posłuszeństwo policjanta, porywa jego żonę i córkę...

Skomplikowana jest akcja w "Osaczonym", ale warto uważnie go obejrzeć. Choćby dlatego, że Bruce Willis, już trochę zmęczony życiem, jest naprawdę dobry.

Piotr Radecki

Thriller amer.-niem. 2005, reż. Florent Emilio Siri

"Osaczony". Sprawdź datę emisji

WRÓĆ DO PROGRAMU TV

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×