Ostatni półfinał "Must Be The Music" już w niedzielę. Kto wystąpi? [ZDJĘCIA+WIDEO]

Już w najbliższą niedzielę ostatni półfinał 7. edycji "Tylko Muzyka. Must Be The Music". O dwa miejsca w wielkim finale zawalczy ostatnia 10 półfnalistów.

Multimedia

Wśród nich zobaczymy m.in. zespół Storo, którego lider wpadł w oko samej Korze. "Jesteś piękny! Chciałabym, żeby wszyscy Polacy wyglądali tak jak ty!" - powiedziała jurorka o Pawle Storożyńskim podczas castingów.

CZYTAJ TAKŻE: ANETA SABLIK, ZWYCIĘŻCZYNI NIEMIECKIEGO "IDOLA", WYSTĄPI W "MUST BE THE MUSIC" [WIDEO] ZWYCIĘŻCZYNI NIEMIECKIEGO "IDOLA", ANETA SABLIK, NAGRYWA PŁYTĘ! [WIDEO]

Storo - Jumpin' Jack Flash

Kolejnym zespołem, który stanie do muzycznej walki będzie formacja One. Ich castingowy występ nie spodobał się jedynie Adamowi Sztabie. Kora, Elżbieta Zapendowska oraz Piotr Rogucki bez wahania dali im "Tak".

One - Stan The Man

Na scenie wystąpi także Piotr Tymański, kontratenor, którego występ był bez wątpienia jednym z najbardziej zaskakujących w tej edycji programu.

Piotr Tymański - Ave Maria

O miejsce w wielkim finale powalczą w niedzielę trzy wokalistki: Katarzyna Sochacka, Klaudia Wieczorek i Katarzyna Świątczak. Każda z nich podczas castingów otrzymała "Tak" od wszystkich jurorów.

Katarzyna Sochacka - Drzazga

Klaudia Wieczorek - Fields of Gold

Katarzyna Świątczak - Trouble

W niedzielnym wystąpią również 57-letni Waldemar Wiśniewski, 16-letni Wojciech Rakoczy oraz dwa duety: Riffertone oraz K-Leah i Dharni.

Waldemar Wiśniewski - I'm Easy Like Sunday Morning

Wojciech Rakoczy - Widzę to

Riffertone - Small Things

K-Leah i Dharni - Who Did That To You

Dotychczas miejsce w finale wywalczyli: Piękni i Młodzi, Sachiel, Kraków Street Band, The Sixpounders, PeterBeth oraz Janusz Cielecki.

Kto do nich dołączy? Przekonamy się już w niedzielę o godzinie 20.00 w Polsacie.

Przypomnijmy, że gwiazdą wieczoru będzie Aneta Sablik, Polka, która na początku maja wygrała niemiecką edycję "Idola". Wokalistka zaśpiewa swój debiutancki singiel "The One".

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×