"Ostre cięcie". Czy spalą włosy Agnieszce Kaczorowskiej? [WIDEO]

Gwiazdą dzisiejszego odcinka programu telewizji TTV pt. "Ostre cięcie" będzie Agnieszka Kaczorowska. Zobaczcie, co się będzie działo!

Multimedia

Agnieszka Kaczorowska udała się do Łodzi, by w dzisiejszym odcinku „Ostrego cięcia” zweryfikować umiejętności fryzjerek z salonu „Metamorfoza”. Czy jej włosy wyjdą z tego odcinka bez szwanku ? Czy Agnieszka Kaczorowska podjęła wysokie ryzyko powierzając swoje piękne włosy obcym fryzjerkom.

Wśród bloków łódzkiego Widzewa skrywa się salon „Metamorfoza”. Prowadzi go pewny siebie Tomasz i stojąca w jego tle żona, Ola. To biznes rodzinny, który dowodzi, że z rodziną wychodzi się dobrze tylko na zdjęciach. Salon nie cierpi na brak klientów, jednak zysków nie widać. Co więc dzieje się z pieniędzmi? Czy małżonka pozna wreszcie całą prawdę o swoim mężu? W salonie zamknięta jest tajemnica, którą rozwiązać mogą tylko Tomek z Andrzejem, niczym agenci Ostrego Cięcia. Czy im się to uda? Na własnej głowie sprawdzi to aktorka i tancerka, Agnieszka Kaczorowska, dla której włosy to jeden z największych atutów.

Czy czuwający nad przebiegiem metamorfozy duet fryzjerów z Ostrego cięcia Wierzbicki&Schmidt będzie musiał interweniować? Przekonamy się już środę, 30 marca o godz. 22:00 na antenie TTV!

"Ostre cięcie", środa 30 marca , godz. 22:00, TTV

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×