"Oszust z Tindera". Nowy dokument Netfliksa pobił rekord oglądalności! Sięgnęły po niego miliony widzów

"Oszust z Tindera" zdobył ogromną popularność. Po nowy film dokumentalny Netfliksa sięgnęło wielu widzów. Produkcja w pierwszy weekend po premierze pobiła rekord oglądalności!

Multimedia

"Oszust z Tindera" z rekordem oglądalności

2 lutego na Netfliksie pojawił się film dokumentalny zatytułowany "Oszust z Tindera". Dokument opowiadający o oszustwie matrymonialno-finansowym z użyciem popularnej aplikacji randkowej spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem i ogromnym zainteresowaniem. Już w pierwszy weekend po premierze "Oszusta z Tindera", produkcji udało się pobić rekord oglądalności! W ciągu pierwszych dwóch dni dokument był oglądany aż przez 45,8 mln godzin na całym świecie. Do tej pory lepszego wyniku nie osiągnęła żadna produkcja dokumentalna.

Nowość Netfliksa zapowiada się spektakularnie! Widzowie podzieleniZobacz więcej

Co więcej, "Oszust z Tindera" znalazł się na piątym miejscu na ogólnej liście najpopularniejszych produkcji. To konkretne zestawienie bierze pod uwagę właśnie liczbę godzin, przez którą dana produkcja była oglądana w pierwszy weekend po premierze. Aktualnie pięć najpopularniejszych produkcji zgodnie z tym zestawieniem to:

1. "Czerwona nota" (premiera 12 listopada 2021 r.) – 148,7 mln godzin
2. "Nie patrz w górę" (premiera 24 grudnia 2021 r.) – 111 mln godzin
3. "Niewybaczalne" (premiera 10 grudnia 2021 r.) – 85,7 mln godzin
4. "Zemsta rewolwerowca" (premiera 5 listopada 2021 r.) – 64,8 mln godzin
5. "Oszust z Tindera" (premiera 2 lutego 2022 r.) – 45,8 mln godzin

Netflix przeszedł samego siebie! Promocja nowego horroru zachwyca i przerażaZobacz więcej

"Oszust z Tindera" opowiada szokującą historię oszusta, który udawał na Tinderze bogatego playboya, oraz kobiet, które postanowiły wymierzyć mu sprawiedliwość. Kiedy Cecilie umawia się z przystojnym i bajecznie bogatym playboyem, aż trudno jej uwierzyć, że właśnie spotkała mężczyznę swoich marzeń. Nie słucha ona jednak głosu rozsądku i znacznie za późno zdaje sobie sprawę, że ten robiący międzynarodowe interesy biznesmen jest tak naprawdę kimś zupełnie innym. Wtedy bajka zmienia się w napędzany żądzą zemsty thriller. Cecilie znajduje inne kobiety, które spotkał podobny los, i wspólnie z nimi postanawia rozprawić się z "Oszustem z Tindera". Ten film producentów dokumentów "W cudzej skórze" i "Odwal się od kotów" to wciągająca opowieść o próbach ujawnienia tożsamości i osądzenia uwodziciela.

Zobacz galerię

Film "Oszust z Tindera" jest dostępny na Netfliksie!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×