"Outlander". Czy będzie 8. sezon serialu? Widzowie ucieszą się ze słów przedstawicielki stacji Starz!

Fani serialu "Outalnder" ostatnio cieszyli się ze względu na informacje o spin-offie tej produkcji. To jednak nie koniec dobrych wiadomości. Przedstawicielka stacji Starz została zapytana o przyszłość tej historii. Wiadomo, czy są szanse na 8. sezon.

Multimedia

Prequel serialu "Outlander"

"Outlandera" wciąż powiększa grono swoich fanów. Chociaż serial do tej pory doczekał się 6. sezonów, to każdy z nich tak samo cieszył wiernych widzów. Wielbiciele tej opowieści zacierają już rączki, bo informacja o tym, że dostaną 7. sezon jest potwierdzona. Co więcej, pracę nad tą częścią serii mają już trwać. Oprócz nowych odcinków "Outlander" doczekał się prequela. Przyjrzymy się w nim losom rodziny Jamiego, a dokładnie jego rodziców.

Vince Gilligan stworzy serial w stylu "Z Achiwum X"Zobacz więcej

Czy zobaczymy 8. sezon "Outlandera"?

Wiadomość o spin-offie serialu musiała być powodem do radości dla fanów "Outalndera". Mamy dla nich jednak jeszcze jedną informację, która sprawi, że od razu poprawi się im humor. Kathryn Busby, która jest jedną z osób decyzyjnych w stacji Starz, powiedziała niedawno w rozmowie Deadline nieco na temat serialu. W jednej z wypowiedzi podkreśliła, jak duże znaczenie ma dla nich ta produkcja. Przyznała także, że liczą na wiele sezonów, a historie podobne, jak ta z ogłoszonej niedawno produkcji "Blood of My Blood", niczego nie komplikują.

"Outlander" jest dla nas tak bardzo ważnym serialem, że chcielibyśmy mieć tak dużo [sezonów], jak to tylko możliwe. [Prequel serialu] absolutnie nie [odbierze zaangażowania stacji Starz w oryginalny serial]. To, co udowodniliśmy z franczyzą "Power", to fakt, że możemy mieć różne rodzaje historii, oparte na tej samej podstawie. Wierzymy, że możemy to zrobić również z "Outlanderem" – słowa przedstawicielki Starz w rozmowie z Deadline przytoczone przez serwis Serialowa.

Myślicie, że rzeczywiście zobaczymy 8. sezon serialu?

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Ex (gość)

    No cóż może trzeba pooglądać Jasia Fasolę?

    14.08.2022 20:08
  • Zenuś (gość)

    Na drugim sezonie nie daliśmy już rady, serial stał się potwornie nudny, ślimaczy się okrutnie.

    14.08.2022 19:32

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×