"Outlander". Jeden z twórców serialu przyznał, jakie są szanse na spin-off! Powstanie osobna produkcja o Johnie Greyu?

Obecnie trwają, niezwykle przedłużające się przez pandemię koronawirusa, prace nad 6. sezonem serialu "Outlander". Nic dziwnego, że fani domagają się nowych historii w jak największych ilościach. Jeden z twórców wypowiedział się na temat prawdopodobieństwa powstania ewentualnego spin-offu. Czego możemy się spodziewać?

Multimedia

"Outlander" a koronawirus

"Outlander" to zdecydowanie jeden z tych seriali, które dotkliwie odczuły skutki pandemii koronawirusa. Obecnie trwają prace nad szóstym sezonem produkcji, na który przyszło widzom czekać nadzwyczaj długo, właśnie ze względu na problemy związane z koronawirusem.

Poznaj ciekawostki na temat serialu, który był nie w smak premierowi Wielkiej Brytanii!Zobacz więcej

Ekipa weszła na plan zdjęciowy w lutym 2021 roku i czeka ich jeszcze około osiem-dziewięć miesięcy produkcji, co oznacza, że nową odsłonę serialu będziemy mogli zobaczyć najwcześniej w przyszłym roku. Nic więc dziwnego, że w tej sytuacji wielu widzów zaczęło marzyć i wręcz domagać się innych produkcji rozgrywających się w tym samym uniwersum.

"Outlander" - powstanie spin-off o Johnie Greyu?

Już od jakiegoś czasu pojawiały się głosy, zarówno ze strony fanów, jak i showrunnera Ronalda D. Moore'a, że stworzenie spin-offów związanych z "Outlanderem" to dobry pomysł. Najbardziej oczywisty pomysł to produkcja serialu, którego głównym bohaterem byłby John Grey (w "Outlanderze" w tej roli występuje David Berry), ponieważ właśnie tej postaci Diana Gabaldon poświęciła osobną serię książek. Nie pojawiły się jeszcze żadne oficjalne informacje dotyczące tego tematu, jednak Moore przyznał w wywiadzie dla "The Hollywood Reporter", że rozmowy o potencjalnych spin-offach już trwają: – Trwają rozmowy zarówno o 7. sezonie, jak i spin-offie, i myślę, że niedługo będziemy mieli dobre wiadomości na obu frontach, tak więc jestem bardzo optymistyczny co do tego – stwierdził showrunner produkcji.

Jack Burns nie żyje. "Następca Billy'ego Elliota" miał 14 latZobacz więcej

Dodał również, że zarówno na kolejny sezon, jak i decyzje w sprawie powstania spin-offu przyjdzie nam jeszcze poczekać: – Zgadzam się, że byłbym szczęśliwy, gdyby to się wydarzyło wcześniej, no ale wszystko dzieje się w swoim czasie. Myślę, że obie te rzeczy prawdopodobnie się wydarzą i mam nadzieję, że wkrótce będziemy mogli coś o tym powiedzieć – przyznał Moore.

Losy Europy zależą od Ciebie! Możesz otrzymać nawet 2074 dni darmowego dostępu do Netfliksa! Sprawdź szczegóły!Zobacz więcej

Obecnie twórcy serialu skupiają się na pracy nad 6. sezonem w warunkach wciąż trwającej pandemii. Kolejna odsłona serialu "Outlander" ma składać się z 12 odcinków, których scenariusz został oparty na powieści "Tchnienie śniegu i popiołu" Diany Gabaldon, a zatem szóstym tomie cyklu "Obca". Na jego premierę przyjdzie nam poczekać prawdopodobnie aż do 2022 roku.

Serial "Outlander" dostępny jest na Netfliksie!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×