Pamela Bem-Niedziałek nie żyje. Córka Ewy Bem i dziennikarka TVN24 BiS miała 39 lat

Pamela Bem-Niedziałek - córka Ewy Bem i dziennikarka TVN24 BiS nie żyje. Zmarła w wyniku ciężkiej choroby w wieku 39 lat.

Multimedia

Pamela Bem-Niedziałek współtworzyła telewizję TVN24, a następnie TVN CNBC i TVN24 BiS. Była wydawcą, reporterką i prezenterką. Z pasją potrafiła przedstawiać informacje ze świata gospodarki, tak by były zrozumiałe dla każdego widza. W wolnych chwilach słuchała The Beatles i planowała kolejne podróże. Koledzy z redakcji, dziennikarze TVN24 BiS tak wspominają Pamelę:

- Odeszła wspaniała, ciepła osoba. Stuprocentowa profesjonalistka. W życiu prywatnym zawsze uśmiechnięta i właśnie ten szczery uśmiech zapamiętam do końca życia. W pracy będzie mi brakowało jej otwartości, mądrości i rozmów o Beatlesach. Pamela praca z Tobą to był zaszczyt. Dziękuję! - napisał Łukasz Kijek, prezenter TVN24 BiS.

- Jest mi strasznie smutno, bo czekałem, aż wyzdrowieje i będziemy mogli razem wreszcie powspominać czasy, gdy razem pracowaliśmy. Mało osób o tym wie, ale Pamela zbudowała chyba pierwszy w Polsce serwis o wydarzeniach zagranicznych dotyczących gospodarki. To dzięki niej wiedzieliśmy na bieżąco i w szczegółach, co się działo, gdy zaczynał się kilka lat temu globalny kryzys finansowy, jak on przebiegał, a kiedy pojawiały się głupsze lub mądrzejsze rozwiązania - dodaje Paweł Blajer z TVN24.

Pamela Bem-Niedziałek zmarła 30 września po długiej i ciężkiej chorobie. Półtora roku temu, gdy była w ciąży z drugim dzieckiem okazało się, że ma guza mózgu. Była córką wokalistki Ewy Bem i żoną dziennikarza TVN24 BiS, Jana Niedziałka.

Komentarze

Skomentuj
 • Ewa Sosnowiec (gość)

  Szczere wyrazy współczucia pani Ewo.

  04.10.2017 16:16
 • gosia (gość)

  Glebokie wyrazy wspolczucia

  04.10.2017 14:41
 • R (gość)

  Chyba Pamela

  01.10.2017 22:51
 • Ela (gość)

  Zgadzam się z treścią, że najgorszą rzeczą jest przeżyć własne dziecko, jestem sercem z panią, pani Ewo!

  01.10.2017 20:18
 • Mirek z Sosnowca (gość)

  Żaden rodzic nie powinien być na pogrzebie swoich dzieci. Pani Ewo życzę pani dużo wytrwałości w tych ciężkich dla pani chwilach.

  01.10.2017 18:23

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×