"Pani Gadżet". Anna Nowak-Ibisz pokazała zdjęcia z młodości. Fani twierdzą, że wygląda na nich jak hollywoodzka gwiazda!

Anna Nowak-Ibisz pokazała w sieci zdjęcia z młodości. Gwiazda TVN i TVN Style podzieliła się też z fanami wspomnieniami ze studenckich czasów. Czy znana prezenterka przez lata bardzo się zmieniła? Oceńcie sami!

Multimedia

Anna Nowak-Ibisz na starych zdjęciach

Niewielu wie, że Anna Nowak-Ibisz studiowała aktorstwo na wydziale PWSFTviT w Łodzi. Znana z programów stacji TVN i TVN Style prezenterka podzieliła się z fanami na Instagramie zdjęciami z młodości.

Krzysztof Ibisz z synem w programie. Vincent chce pójść w ślady ojca!Zobacz więcej

Jak prowadząca "Pani Gadżet" wspomina studenckie czasy?

Tylko tych dwóch studentów wydziału operatorskiego PWSFTV i T w Łodzi, Andrzej Sawczuk i Robert Wolański potrafili uchwycić to coś we mnie... patrzyli, obserwowali mnie i mówili; chodź Anula - masz taką inną urodę - zrobię Ci fajne zdjęcia, poćwiczymy. Na tym polegał czar szkoły filmowej w Łodzi - uczyliśmy się od siebie nawzajem, pomagaliśmy sobie w etiudach operatorskich i aktorskich , oni uczyli nas jak dobrze stanąć w świetle a my uczyliśmy się pozowania i bycia na planie filmowym. Powstawały z tego przyjaźnie na lata, takich chwil się nie zapomina. Po szkole los rzucił nas w różne strony świata ale pamiętam czasy w Paryżu i małe studio fotograficzne, gdzie pracował Robert Wolański i właśnie tam powstawały te zdjęcia - wyjaśniła Anna Nowak-Ibisz.

Niektóre z opublikowanych na profilu prezenterki zdjęć powstały w czasach, kiedy Nowak-Ibisz była gwiazdą popularnej niemieckiej telenoweli pt. "Lindenstrasse". Czy znana obecnie z prowadzenia programu "Pani Gadżet" prezenterka bardzo się zmieniła?

Jaka młodziutka i piękna

Bystre oczy, stylowo

Trochę tak jak Demi Moore z "Uwierz w ducha"

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
 • Aliszl (gość)

  Pani Aniu szacunek za to że nie jest Pani pustą lalą "celebrytką" a normalną kobietą, która radzi sobie z problemami i zmienną sytuacją życiową. Kontakty z Krzysztofem dla dobra dzieci zarówno dla Pani jak i dla Pana Krzysztofa pełen szacun. Proszę nie przejmować się tymi negatywnymi komentarzami ,PIĘKNO I MĄDROŚĆ ma Pani w sobie i tak trzymać. Dla mnie jest Pani wzorem .Pozdrawiam. ✋

  24.01.2021 19:06
 • Arus (gość)

  Masakra, toż to pasztet nie z tej ziemi. 😂

  24.01.2021 14:19
 • Ooa (gość)

  O rany jak zle

  24.01.2021 13:42
 • Ania (gość)

  No niestety,kobieta ni ladna,ni mila,ni ciepla,ani w mlodosci ,a tym bardziej teraz.Jest brzydka .

  24.01.2021 13:37
 • KABAN (gość)

  Hahahahaha ludzie trzymajcie mnie, ona i Hollywood ahahahaha. Ten kto wypisuje takie opinie powinien się zacząć leczyć u dobrego psychiatry. Powiem wprost, ona na tych zdjęciach jest obrzydliwa. Za młodu klasyczna wsiura, a teraz zbotoksowana lampucera.

  23.01.2021 15:18
 • Pucci (gość)

  Do Hollywood jej daleko niestety ale program Pani Gadżet uwielbiam

  23.01.2021 05:00

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×