"Państwo z kartonu". Robert Górski nakręcił z żoną serial komórkowy. Będzie hit na miarę "Ucha Prezesa"? Gdzie oglądać?

Robert Górski nakręcił nowy serial! Tym razem występuje w nim razem z żoną, Moniką Sobień-Górską. "Państwo z kartonu" ro pierwszy w Polsce serial komórkowy. Czy będzie hit na miarę "Ucha Prezesa"? Sprawdź, gdzie oglądać!

Multimedia

"Państwo z kartonu" - nowy serial Roberta Górskiego

Twórca hitowego "Ucha Prezesa", Robert Górski powraca z nowym projektem. Serial "Państwo z kartonu" powstał w czasie pandemii koronawirusa, gdy ludzie zamknęli się w domach wyłącznie ze swoimi najbliższymi. W związku z tym, Górskiemu towarzyszy żona, Monika Sobień-Górska.

Robert Górski wziął ślub! Lider Kabaretu Moralnego Niepokoju pokazał zdjęcie z uroczystości!Zobacz więcej

"Państwo z kartonu" to jeden z pierwszych na świecie seriali w całości nakręcony komórką. Jak podkreśla jego twórca, reżyserem jest statyw od lornetki znaleziony w piwnicy. W opisie serialu czytamy:

Ukryci w izolacji małżonkowie z rocznym dzieckiem muszą sprostać nie tylko zagrożeniu epidemią, ale też zwykłym plagom: szerszeni, oglądania wszystkich seriali na Netfliksie, braku prądu, nadmiaru ryżu, unikania seksu przez jedną ze stron czy propagandy rządu.

Serial, w odróżnieniu od "Ucha Prezesa", ma ocieplić wizerunek zwykłych ludzi. "Oglądajcie – zobaczycie, że nie tylko Wy tak macie" - wskazuje Górski. Autorem scenariusza jest życie małżonków. Teksty spisał Robert Górski. Czy będzie nowy hit?

Cezary Pazura znów jako Donald Tusk! Czy aktor nie ma dość komedii? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

"Państwo z kartonu" premierowo pokaże Telewizja WP. Pierwszy odcinek w niedzielę, 26 kwietnia o godzinie 21:50. W pierwszym sezonie zaplanowano 12 odcinków.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • KMN bez ez Górskiego (gość)

    Żałosne Pani Górski. Strać głowę dla pustaka bo młode nieznane beztalencie. Aż zygac się chce , po 1 min nie da się tego oglądać. Szkoda że dopadł Pana aż tak żenujący kryzys wieku średniego by próbować"lansować" coś takiego jak Antoś , Miska, to nie wyjdzie. W wielkiej mierze swojej pierwszej żonie Pan zawdzięcza kariere a wymienił na takie coś.. Brak słów. Pan Mikołaj od zawsze był lepszy , taktowniejszy, bezstronny a do tego nie musiał drżeć papy. Żal. Powodzenia z tą nową żoną, owocem "miłości?" że takie imię . Proponuję porozmawiać chociaż by np z Panem Andrzejem Grabowskim (wybitny aktor, nie tylko komediowy). Nie żal mi w ogóle takich przypadków. Pana żonka zniknie z mediów szybciej niż bieżącą żona Pana Cezarego. Nie żal mi wcale. Chociażby talent był, klasa , uroda a tu nic . Metryka dwukrotnie niższa.

    18.06.2020 03:05

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×