"Park Jurajski: Obóz Kredowy". Serial wraca z drugim sezonem! Zobaczcie zapowiedź!

Serial "Park Jurajski: Obóz Kredowy" powróci z drugim sezonem! Produkcja animowana osadzona w kultowym uniwersum już niedługo doczeka się nowych odcinków! Kiedy premiera? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Park Jurajski: Obóz Kredowy" to serial animowany osadzony w uniwersum kultowego już "Jurassic World". Produkcja zadebiutowała niedawno na Netflixie, ale już okazuje się, że będzie drugi sezon!

Serial powróci jako film? Marc Maron chce ratować sportową produkcję NetfliksaZobacz więcej

W nowym sezonie zagubieni obozowicze będą walczyć o przetrwanie na Isla Nublar. Bazująca na kultowym filmie Jurassic World fabuła zostanie rozszerzona o dodatkowe wątki i nowe przygody bohaterów. Premiera już w 2021 roku na Netflix! Tymczasem zobaczcie zapowiedź nowych odcinków!

"Park Jurajski: Obóz Kredowy" - o czym jest serial?

Akcja serialu Park Jurajski: Obóz Kredowy toczy się w tym samym planie czasowym, co hitowy Jurassic World. Opowiada o grupie sześciu nastolatków biorących udział w nowym obozie przygodowym po drugiej stronie Isla Nublar. Gdy dinozaury zaczynają siać na wyspie spustoszenie, dzieciaki uświadamiają sobie, że jeśli chcą przeżyć, muszą ze sobą współpracować. Pozostawieni sami sobie i pozbawieni możliwości kontaktu ze światem zewnętrznym obozowicze przełamią lody i staną się najpierw przyjaciółmi, a później wręcz rodziną.

%%GALERIA

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×